Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik adatok az...

Szerintetek melyik adatok az ideálisabbak? Júniusi és mai adatok: magasságom, súlyom, méreteim cm-ben?

Figyelt kérdés

Júniusban sportoltam rendszeresen, heti 4-5-6 alkalommal éppen, hogy jött ki. Rendesen étkeztem. s kb azóta nem edzek, eszetlen mód eszek. S ez lett az eredmény. Ránézésre, számomra ijesztő, s ma találtam leírva a régebbi adataimat. Amin nagyot néztem, mert ránézésre sokkal durvább változásnak tűnik. Mondjuk derék tájékon ez a + 6cm az azért sok számban is, de a vádlimon meglepődtem, hogy az semmit nem változott, pedig ránézésre tömzsibb és zsírosabb. így látatlanba melyik a jobb szerintetek? :) Tudom, hogy a köztes lenne igazából vagy az első, mert most megint megjelent a naribőr a popsimon és az extra nagy úszógumi és hasasodás... :S


2014 Juniusi 05. adatok:

Comb bal: 52 cm jobb: 51 cm

Kar bal: 25 cm jobb: 26cm

Popsi: 90cm

Mell: 81 Rögtön mell alatt: 74cm

Derék: 67cm

Csípő: 80 cm

Vádli bal: 36cm jobb: 37cm

Magasság: 167

Súly: 54kg


2015 Január 03 adatok:

Comb bal: 55 cm jobb: 55 cm

Kar bal: 25 cm jobb: 27cm

Popsi: 94cm

Mell: 88 Rögtön mell alatt: 75cm

Derék: 73cm

Csípő: 87 cm

Vádli bal: 37cm jobb: 37cm

Magasság: 167cm

Súly: 57-58kg között



2015. jan. 3. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Így 22 F létemre azt sem tudom mit nézzek. Szóval a gyengébbek kedvéért legközelebb rakj fel képet (ne magadról nem arra vagyok kíváncsi), hanem a netről hozzávetőlegesen. :D mert így a magasságod, ami nekem szembetűnő. :D Látszik, hogy strand szezon volt összeszedted magad. De még alak viszonyítási alapom sincs. :D Google.
2015. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!