Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrám alatt sem szeretnék...

Fogyókúrám alatt sem szeretnék lemondani a baráti összejövetelekről. Milyen alkohol és milyen "kocsmanass" illeszthető be leginkább a fogyókúrába?

Figyelt kérdés

Tudom, szörnyű kérdés, mert először az alkoholról aztán a nassról tiltott le a diétafelelősöm = legjobb barátnőm, de mértékkel fogyasztva mindkettőt szeretném azért megtartani, hisz a barátainkkal csak a kedvenc kiskocsmánkban verődünk össze, kinéznek ha ásványvizet iszom és nem is akarom sanyargatni magam.


Na ennyi volt a mentegetőzés. :D


Baráti találkozók alkalmával már nem vacsorázom, nem eszem semmit utána este, de általában max 2-3 sört és sós mogyorót viszek be.

A sört inkább száraz fehér borra cseréltem amit elkortyolgatok az este folyamán, sós mogyi közös.


Szerintetek nagyon betesz így a fogyókúrámnak ez?

Kalóriaszámlálásos vagyok, a mogyival kb 400 kcalt a borral pedig 300 - 400 kcalt viszek be, régebben 3 sörrel 600-at is bevittem, arról lemondtam.

A nap végére kijön az 1200 körüli max kcal.


A kérdés lényege igazából, hogy nagyon elcseszem az esti órákban bevitt alkohollal és mogyoróval az egész napot és a fogyókúrát?


23/N, 10 kilót kell leadnom



2015. jan. 4. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A mogyoró nagyon nem jó, mert iszonyú olajos. Azt hagyd ki, és akkor kevesebb alkoholt is iszol (azért adnak a kocsmákban sós ropogtatnivalót, mert szomjas leszel a sótól).
2015. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy egyetlen este mivel mérgezed magadat.
2015. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Sokáig próbáltam én is fogyni, és nem sikerült. Ahhoz hogy sikerem legyen rá kellett jönnöm, hogy nem lehetnek kifogásaim. Ha tényleg a barátaid, meg kell érteniük, hogy neked ez fontos és támogatni téged, nem kinézni, ha nem iszol meg 3 sört.

Ha mindenképpen szeretnél alternatívát a kocsmás dolgokra, akkor válassz sózatlan mogyorót, és vidd el magaddal, alkohol helyett pedig kérj menteset mert a) rettentően hízlal b)mérgezed magad.

És nagyon fontos hogy a bevitt kcal, energia minősége jó legyen, mert a szervezeted nem fog örülni valami ipari hulladéknak csak mert 2kcal van 100grammban.

2015. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!