Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, nem bírok leállni a...

Segítség, nem bírok leállni a zabálásról! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat fogytam tavaly nyáron azóta csak kicsit híztam vissza, de most rohamosan beindult. Nem is csoda! Ma pl ebéd után, ami gomba leves volt meg lecsó kenéyrrel tejföllel, megettem 3 szaloncukrot, 2 mézes puszedlitsütit, 2 gombóc fagylaltot meg egy valami csokis ostya is amit a fagyiba szoktak szúrni, és pár pohárka bailys is lecsúszott. Tudom nem gond ha egyszer van ilyen.... de mostanában ebéd utána nem birom abba hagyni az evést. egész délután csak eszek, és nem marad elég kalória vacsoráznom sem... sőt túl is megyek a keretemen egyből ebéd után, és igen-.... hízom is ez által. most az ünnepek alatt felszedtem másfél 2 kilót, mert így táplálkoztam... segítsetek légyszi

2015. jan. 6. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöt csoki meg süti helyett, vagy rágcsálj sárgarépát vagy uborkát (én azokat magukban is nagyon szeretem) esetleg aszalt gyümi, az olyan mintha gumicukor lenne (szerintem :D)
2015. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az édességéhségnek inzulinrezisztencia is állhat a hátterében, esetleg vizsgáltak már erre? Vagy cukorbetegségre? Próbálj átállni a teljes kiőrlésű kenyérre, lisztre, durumtésztára, a finomított cukor helyett is természetes édesítőszereket használj-ezek nem emelik meg hirtelen a vércukorszintedet, ezáltal a szervezet lassabban dolgozza fel a szénhidrátot, és tovább telítenek. Ezek a dolgok nemcsak betegeknek, egészségeseknek is ajánlottak, megelőzve ezzel a bajt. Ha nem tárolsz otthon édességet, megenni sem tudod :) én legalábbis nem is veszek ilyeneket, mert ha látom, neadjisten megkezdem, nehéz abbahagyni.
2015. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is a meizitangot szedem, fogytam vele elég sokat, és nem jöttek vissza a kilók:)
2015. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!