Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is jártatok úgy hogy...

Ti is jártatok úgy hogy melletek szinte semmi és mégis 90-es a mellbőségetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Közvetlen melled alatt mennyit mérsz?
2015. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a hátkörméreted és a kosár viszont pici. Van ilyen.
2015. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A "mellbőség" és a "mell" az két különböző dolog!

Az első a mellkörfogat, ami elsősorban a tüdő és az izmok nagyságától függ.

Természetesen létezik olyan nő, akinek hatalmas tüdeje van, és picike mellei: a sportolók egy része pl.

2015. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsót javítanám, nem e tüdőtől, hanem a csontozattól, konkrétan a bordáktól, függ a dolog, az adja a helyet, amit kitöltenek a belsőszervek.
2015. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Jahm nekem :( 90-es méretem, de a mellem csak B-s. A sport miatt :D
2015. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudom hogy jól mértem e, mert én úgy mértem 90 cm hogy a mellen keresztül a hátamon körbe mértem.

Szóval nem a mellem alatt mértem hanem a mellemen körbe.

A kosárméret az kicsi kéne de kell egy nagyobb melltartó ahhoz hogy át is érjen a melltartó hogy be is tudjam kapcsolni.

Egyébként melltartó kosár méret az 75/B -80 B , legalább is az összes melltartóm ilyen számú.

2015. jan. 8. 11:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A mell alatt kell megmérni, az a körméret az lesz a melltartó méretezésében a szám. Pl. 80 cm a körméret, akkor 80-as melltartó kell.

A kosárméret az A, B, C, stb. Ha picike a melled, akkor valószínűleg A kell, esetleg B.

Egyébként minden melltartó, márka más fazon, szóval próbálgatni kell. Ha szaküzletben vásárolsz (pl. Triumph, Intimissimi) ott pontosan tudnak segíteni a méret kiválasztásában is, ha akarod, akkor meg is mérnek.

2015. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mérd meg a mell alatt is. A mell alatti és a mellcsúcsos mérés különbségéből elvileg ki lehet számolni a kosárméretet.

13 cm különbség A kosár

15 cm különbség B kosár

17 cm különbség C kosár

De a neten is találsz táblázatokat a konkrét centikkel, ahhoz hozzá tudod hasonlítani a saját méreteidet. Csak írd be, hogy kosárméret.

2015. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Nő vagyok és látjátok ilyesmibe nem is voltam jártas, még egyszer köszönöm.

2015. jan. 8. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!