Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudok igy fogyni 10kg júniusig?

Letudok igy fogyni 10kg júniusig?

Figyelt kérdés
Már 1 hete elkezdtem fogyozni az uditoket lecsereltem vízre napi 2liter is megvan akkor általa a delelot 2szendvicset megeszem ebedre mé főzeléket vagy valami salátát délután egy csokit megeszem es vacsira gyümölcsöt heti 4x-5x itthon edzek es melle kosarazok heti 1x másfél órát. szerintetek sikerülni fog vagy változtatnom kéne?koszonom elore is az ertelmes válaszokat !

2015. jan. 8. 18:22
 1/5 anonim válasza:
Ha tényleg komolyan gondolod akkor szerintem a reggeli 2 szendvicset el kéne hagyni, mert a pékáru nagyon hízlal. Helyette egyből felkelés után pár szem dió,mogyró beindítja az emésztést és délelőtt gyümölcs! És még tudnám ajánlani a főtt csirkemellet rizzsel. Nasit el kell hagyni. vacsorára gyümölcs nem túl jó, inkább egy joghurt. Tudom elég kemény diéta de ha tényleg szeretnél valami eredményt elérni muszáj.
2015. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze komolyan gondolom es remelem hogy csak az elejen lesz nehez es hozza tudok szokni :) mert a sportal nincs semmi bajom évek ota edzek csak az hogy ossze ettem mindent sok gyors kaját és zsirosat :(
2015. jan. 8. 18:58
 3/5 anonim válasza:

Nyugi, elszántság kérdése. Mindig lebegjen a szemed előtt a cél!

Fejben dől el az egész. Kitartás!!:)

2015. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Reggelire jó a szendvics de nem fehér lisztes pékárúból hanem mondjuk tk kenyér sonkával,paprikával.Gyümölcs tízóraira.Ebédre hal,csirkemell párolt zöldséggel esetleg kevés barna rizzsel. Uzsonnára kefir esetleg és zöldség. Vacsora tonhal,főtt tojás,zöldséggel abonettel. Nasit érdemes elhagyni,de mondjuk heti egyszer belefér egy-egy kocka csoki délelőtt.

2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szia ezt próbáld ki. Nekem be vált 3 hónap alatt 12 kiló.

Amit tudni akarsz azt megtalálod ott :))

2015. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!