Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme a 30...

Szerintetek van értelme a 30 napos kihívásoknak?

Figyelt kérdés
Megpróbálok többe is belekezdeni (planking, hasprés, guggolás). Szeretném őket végigcsinálni, de kb. 5-8 kg felesleggel nem várok csodát. Diétázni nem akarok hozzá, de kiiktatnám a csokit és a finomított dolgokat az életemből (ezeket nem csak erre a 30 napra tervezem, hanem hosszútávon is.). Ha 30 napig végigcsinálom a kihívást, tényleg karcsúbb és formásabb leszek? És ha abbahagyom, hosszútávon megmarad a formás, feszes alakom? Vagy továbbra is folytassam, esetleg végezzek valami más sportot (biciklizésre gondoltam elsősorban)? Ettől lehet fogyni is vagy csak az izmokat erősíti, és futnom, vagy kerékpároznom kéne, hogy a husi alól előbukkanjon az új testem?

2015. jan. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha életmódot váltasz, már látni fogok a javulást. Ne diétázz, azok nem valók hosszútávra
2015. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, a testmozgással nem veszítesz. A csokik és ehhez hasonlók kiiktatása meg külön jó dolog. Szerintem a kettő együtt használ, 5 kg az nem olyan sok hogy ne lehessen leadni.
2015. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"És ha abbahagyom, hosszútávon megmarad a formás, feszes alakom?"


Ha abbahagyod, mitől maradna az alakod?

2015. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a 30 napos kihívásokat.

Én úgy szoktam, hogy egyszerre többet kettőt-hármat, de emellé még szoktam tornázni is. Nehezebb napokon pedig reggel pilatesezni, vagy jógázni.


Emellett ez alatt a 30 nap alatt csak egészségesen eszem, semmi édesség, semmi tészta. Utána pár pihenőnap, majd kezdek másik kihívásokat elölről.


Nekem ez így nagyon bejön, és fogyok is mellette :D

2015. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt nem értem, hogy miért nem akarok normélisan edzeni és kajálni? :D komolyan, annyival egyszerűbb. és nincs ennél hatásosabb...
2015. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!