Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőtől kezdem a 7 napos...

Hétfőtől kezdem a 7 napos fogyókúrát (link lent) és ha közben szedem a káposztaleves kapszulát jobban fogok fogyni v semmi értelme?

Figyelt kérdés

[link]

a fogyókúra receptje :)

am előre is köszi a válaszokat


2009. jún. 9. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Semmi értelme! Mint az ilyen 7 napos hülyeségeknek sem! Életmódot kell váltani, csodák nincsenek! :)
2009. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Az előző válaszoló vagyok.


Most nézegetem ezt a linket amit betettél... Eszedbe se jusson ezt a szart csinálni!!! :D


Aszongya: "kávé cukor, és édesítő nélkül" :DDDDDDDDD Édesítő vajon miért nem mejet bele??

Meg "kenyérke".... Diétában nem "kenyérkézünk" :)

2009. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Krisz85 ***** válasza:
62%

Igaz! Ez nem diéta, de csináld csak, ha akarod, mindenkinek joga van úgy tönkretenni az egészségét ahogy akarja, holott a tudás ott van az orruk előtt,csak lusták elolvasni, hozzáteszem nem hiába kövérek.

Anita Bean: Modern Sporttáplálkozás c. könyve, az kell neked!

2009. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"7 napos diéta

7 napos diéta Ez a diéta 1 hétig tart, utána azonnal meg kell ismételni."


Ez most valami vicc? :D


100% ugyanaz mint a 14 napos izomvesztő diéta nevű baromság, de nem harapott rá úgy látszik elég ember, így le kellett vinni 7 naposra amit meg kell ismételni :D Eszméletlen komolyan.

2009. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindkettő átverés, pont.
2009. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem hülyeség ez a diéta szerintem. én 165 centi vok és másfél hónapja még 105 kg( 17 éves tinilány létemre!!!!) másfél honap alatt lefogytam 23 kilót mos vok 82-83 kiló.. Tény és való hogy ez nem a legegézségesebb diéta a világon sőőt...:D de ha vki fogyni akar ezzel aztán fgo fogyni. oan minimális táplálékot visz be a szervezetébe ami épp szükséges.

Egyébként a kérdésre válaszolva szerintem sincs sok értelme szedni mert csak pazarlod a pénzt rá..:Dighyis menni fog a foggyás ha betartod(:

Nagyon sok szerencsét

2009. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm.

a többieknek meg nem tom miért kell leszólni sztem Ti még sosem vtatok olyan helyzetben h úgy éreztétek vna h borzasztóan néztek ki.Gondolom kis 40kg-os Barbie babák vagytok.

Én elárulom h 60 kg vok a 160 cm-hez és hát van egy kis pocakom :P na de mjad lefogyok a köv. hétfőn kezdem :)

2009. jún. 11. 14:31
 8/9 Krisz85 ***** válasza:
ahham, na akkor elmondom hogy 93 kilós 160 cm es srác voltam novemberben, aztán elkezdtem a tudatos diétát, és sportot, most már versenyre készülök 7 hónap után, úgy hogy 68 kiló vagyok jelentős izomtömeggel.
2009. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok!

Nem, nem vagy barbie... Éppen diétán vagyok (nem hétnaposon) és most fogytam 20 kilót. Tudom milyen érzés ha szar a tükörbe nézni. De ettől még ez a diéta nem lesz egészséges!

Az a gond, hogy a nők többsége képtelen fölfogni az agyával azt hogy ha így fogy, mint az utolsó válaszoló, akkor NEM a zsírt bontja le a szervezete, hanem az izmot, és pluszban kilövi magából a vizet.

Másfél hónap alatt 23 kiló???? Egy héten 1 kiló az, ami zsírveszteség! Ha több akkor az nem zsír!!másfél hónap alatt 6 kiló lett volna az optimális a hölgynek. Ne egy hét alatt akarjatok megszabadulni a zsírtól, amit évek alatt pakoltatok magatokra. A hölgy, abban a pillanatban hogy elkezd normálisabban enni, vissza fog hízni, sőt még többet, mint a lement. Nem lenne ám ezt nehéz megérteni, csak utána kéne olvasni, és nem a csodában bízni.

Az hogy alig viszel be tápanyagot a szervezetedbe, az NEM jó!!! Értsétek már meg! Napi 6 étkezés a diéta alatt az optimális.

2009. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!