Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A koplalás mennyi idő után...

A koplalás mennyi idő után látszódik valakin? Aggódom egy barátnőmért! Többi LENT!

Figyelt kérdés

Szóval aggódom egy barátnőm miatt, mert szerintem koplal, vagy csak nagyon minimálisat eszik. Tény, hogy ha találkozunk eszeget, de inkább puffasztott rízst, zöldséget stb.. Ő azt mondja, hogy csak egészségesebben étkezik, de nekem gyanús. Mostanában karikásabb lett jóval a szeme, több kávét iszik (állítása szerint alacsony a vérnyomása). Szerintetek igazat mond? Mennyi idő alatt látszik valakin ha mondjuk minimálisat eszik csak? És mit tegyek? Szeretnék neki segíteni, de nem akarom "letámadni" hiszen barátok vagyunk nem szeretném megbántani.


23/N


2015. jan. 19. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

igazi zseni a barátnőd...

pufirizs low carb diétában

na jól van gondolom húst nem eszik mert minek az...

2015. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy low carb diétán van, jesszus, itt tényleg csak lehurrogni tudják az embert. csak hogy valamiféle választ is kapjon szerencsétlen kérdező: ha fáradt, kedvetlen, ingerlékeny akkor jó eséllyel koplal. ha nagyon görcsösen próbálja kerülni a magas kalóriatartalmú kajákat, az már elég gyanús
2015. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az éheztetés azt jelenti ember
2015. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló köszönöm! Igen tényleg csak lehurrogni tudják az embert. Nem is értem az mire jó. Feltettem egy kérdést, mert aggódom ,valami segítséget szerettem volna kapni erre csak lehurrognak hogy nyilván idióta a barátnőm. Na mindegy is ezzel inkább nem foglalkozom. Egyébként kicsit ingerlékenyebb, fáradékony az látszik rajta, többször elálmosodik. És igen a magasabb kalóriatartalmú ételeket nem hajlandó megenni. Bár mondom állítása szerint "csak" egészségesebben étkezik, és azt mondja ezért nem eszik meg mindenfélét, illetve mindent azzal magyaráz, hogy nyilván "tisztul" a szervezete a sok méreganyagtól. Szerinte ezért fáradékony , fáj a feje stb.. Hiába mondom neki hogy szerintem meg iszonyatosan keveset eszik.
2015. jan. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!