Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 hét alatt 15 kg fogyás...

15 hét alatt 15 kg fogyás egészségesen lehet?

Figyelt kérdés
100 kg fölött vagyok, egészségesen szeretnék étkezni és mozogni is szeretnék mellete.
2010. febr. 7. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet. én 107 kg-val kezdtem, egy hónap alatt 8 kg ment le, 1300 kcalt és 150 g ch-t ettem és heti 4-szer tornáztam, ducitréninget. hajráá :)
2010. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet
2010. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha rövidebb idő alatt szeretnéd leadni a kilókat, az egy kicsit talán jobban megviselheti a szervezetet, viszont ha van időd rá, akkor egy életmódváltással egészségesen is lehet.


A rövidebb verziónak a szénhidrátszegény diétát javasolnám, nekem bevált. Mellékhatása nincs, ha rendesen csinálják és olvasnak róla sok infót.


A hosszabb, hogy a cukrot, fehér lisztet, fehér kenyeret le kell cserélni édesítőszerre, teljes kiőrlésű gabonára, és kevesebbet is kell belőlük fogyasztani.

Sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt beiktatni az étrendbe, de azért a gyümölcsökkel vigyázni kell, mert vannak nagyon magas cukortartalmúak.


A mozgás nagyon fontos, érdemes egy olyan sportágat választani, amit szeretsz csinálni, és rendszeresen eljársz rá. Aztán később, ha mondjuk a testtömeg-index már normál tartományban van, akkor érdemes kipróbálni, hogy hogy megy a futás.

2010. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. febr. 7. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:

155KGról indultam eleve nem voltam sovány mert 130kg voltam mikor balesetem volt 1 ínszallag szakadás ágyhoz kötött elég sok időre és hát felszedtem még +25 kg-t én most kezdtem fogyózni múlt hét hétfőtől napi 4KM kocogás és 1000kcaloriás étrend és délután 5 után nem eszem és CSAK ásvány víz már minusz 8kgba vagyok , az előtt se ettem sokat csak a mozgás egyenlő volt a nullával és tudod hogy van SOKból könnyű fogyni. Szerencsére akarat erőből nálam nincs hiány!F/18


HAJRÁ!

2010. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok! Neked is sok sikert! :)
2010. febr. 8. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Orvosilag heti 1 kg mínusz ajánlott. Tehát: egészséges, de csak akkor, ha nem koplalással!

2010. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. febr. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!