Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a hasznosabb ha minden...

Melyik a hasznosabb ha minden nap tornázok vagy ha heti 3 szor? Hosszú távon melyik jobb, heti három tornával nem lesz lassabb a fogyás?

Figyelt kérdés

Kb 20 kg kéne leadnom.Ha minden nap tornázok nem fog hozzászokni a szervezetem és később nehezebb lesz fogyni?

Kezdő diétázó vagyok :).


2015. jan. 21. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én minden másnap szoktam, mert úgy érzem, hogy "pihenésre", jobban mondva más elfoglaltságra is szükségem van.

Nekem így is gyorsan lement a felesleg (8 kg volt). És ez teljesen beilleszthető a napirendembe, nem unom meg, szóval nekem így vált be.

De ha van időd és kedved minden nap tornázni, akkor tornázz minden nap.

2015. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a mozgás intenzitásától függ.


Pl. keményebb súlyzós edzést, vagy magas intenzitású kardiót (sprint, intervall edzés) nem jó minden nap végezni, mert kell idő a regenerációra. De mondjuk egy 40 perces séta normál tempóban, vagy más alacsony intenzitású aerob mozgás nyugodtan mehet minden nap.


Nem tudom mit értesz torna alatt...magas ismétlés számú gyakorlat kis súlyokkal, alacsony pulzusszámmal, az mehet akár minden nap is.

2015. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pl Focus T25 kardió napi szinten?
2015. jan. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!