Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vettem müzlit és zabpelyhet....

Vettem müzlit és zabpelyhet. Ezt, h fogyasszam reggelire ha fogyni szeretnék? Mivel és mennyit rakjak a müzliből és a zabpehelyből?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 21:20
 1/6 anonim válasza:
A cukrozott müzlit inkább kerüld, a zabpehely jobb. 100 grammban kb. 360 kcal van, én reggelire 25 grammból szoktam zabkását főzni(pici vízzel kell forralni, de lehet tejjel is, de vízzel diétásabb, és szerintem így is nagyon finom) mellé gyümölcs/fahéj/kakaópor, amit szeretnél :)
2015. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyi szénhidrát 100g?
2015. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
1-es! 2x annyi vízben kell megfőzni a zabpelyhet, ugye? Finom? Neked ízlik? :) Hidegen vagy melegen eszed?
2015. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy müzli reggeli simán ver egy rántottát kalóriában. Szóval csak óvatosan vele, inkább a mozgás legyen az elsődleges.
2015. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3-as :) Melegen és hidegen is szeretem, talán hidegen jobban, úgy szoktam vinni a suliba. Huh, hogy mennyi víz kell hozzá, az tapasztalat kérdése :D (no meg persze attól is függ, hogy pépesebben, vagy folyékonyabban szereted :) )
2015. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszi. Én is készítettem, de nekem nagyon nem ízlik. Nyálkás is, ízetlen is. Nagyon rossz. Bár lehet én készítem rosszul, ha más szerint finom :/
2015. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!