Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esetleg itt olyan, akinek...

Van esetleg itt olyan, akinek nem ment a fogyás?

Figyelt kérdés
A gondom a következő: 22 éves vagyok, és 100 kg. Decemberben még 95 kg voltam. Annyi különbséggel, hogy most elkezdtem életmódot váltani és tornázni. Majd ez lett az eredménye. Nagyon régóta kihagytam az étkezéseimből: a tésztát, krumplit,pékárut,kenyeret, sót, cukrot. Az utóbbiakból keveset eszem. Nem iszok mást csak vizet, vagy teát. Minden másnap tornázok, videók stb. Hetente járok fal-labdázni. És ennyi az eredménye, hogy még ezek ellenére is híztam! Orvosi gondom nincs, néztek a pajzsmirigyemet. Teljesen elkeseredtem, hogy nekem sosem fog menni a fogyás. Van esetleg valakinek, valamilyen tippje? Esetleg ami segített? Köszönöm előre is.
2015. jan. 28. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szoktál enni reggelire, ebédre, vacsorára?
2015. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reggelizni nem mindig szoktam, de így néz kb. Reggeli: tojásrántotta vagy virsli, zöldséggel. Ebéd: csirkemell (hús,hal), paprikával, paradicsommal néha rizzsel. Vacsora: Joghurt, sovány túró. Érkezések között szoktam még enni gyümölcsöt, vagy sütő tököt (ezt ritkábban). Illetve délelőtt ha nem reggelizek szoktam enni abonettet, csirkemellsonkával.
2015. jan. 28. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A fogyás lehet nem indult be, de lehet hogy izomba viszont híztál, kitudja. Bár nekem régen tizenéves koromban akárhányszor belekezdtem mindig csak híztam, nem fogytam, fel is adtam az egészet.

Nagyon túlsúlyos voltam, aztán 2013 közepén elkezdtem dolgozni egy olyan helyen ahol megvan a mozgás adag sétába leginkább, és azzal leadtam néhány kilót, majd utána belekezdtem jobban egy edzésbe és odafigyeltem a kajára, nem csináltam drasztikus diétát csak odafigyeltem a mennyiségre meg a minőségre és kerültem a nassolást. Ennek köszönhetően 1 év alatt 25 kilót dobtam le. Persze ledobhattam volna akár 35-40 kilót is de inkább lassan csináltam nehogy nagyon lógjon a bőröm, sajnos így is lóg de nem olyan veszélyes a látványa.

2015. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most kezdtél csak váltani? Akkor még annyira az elején vagy, hogy még az átállásban vagy, ilyenkor lehetséges ilyen. Mozgástól én mindig többet iszom, ami nem zsír, de plusz súly. Lány vagy? Ha igen, akkor a ciklusod miatt is vizesedsz.
2015. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. A most kb úgy két hónapja, de előtte sem ettem lisztes dolgokat. Mégis hízok, a mérleg szerint. A ruháimban nem láttok változást. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!