Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, ötletek? (34 F)

TTP80 kérdése:

Fogyni szeretnék, ötletek? (34 F)

Figyelt kérdés
Négy hónapja kemény fizikai munkám van, hegesztek és lakatos feladatokat végzem, nagy gépelemeket emelek, mozgatok, számokat ütök minden egyes alkatrészbe. Előtte heti négy-öt alkalommal futottam éveken keresztül, kardio-aerob edzéseket végeztem, sokat sétáltam. A munka miatt elfáradok és semmi erőm mozogni, pedig nagyon hiányzik, főleg a futás. Fel is jött jó pár kiló plusz, az a baj, hogy nagyon éhes leszek a munka után. 172 cm magas vagyok, és mindig sikerült tartani a 70-75 kg-ot, de most 83 vagyok. Mit lehetne tenni?
2015. jan. 29. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedjél szűztea kapszulát.Az kipucolja a felesleget!
2015. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha még aktuális.... a szűztea kapszulától majdnem kaptam egy hátsófalit, remélem nem hiszel semmi ilyesmiben, 34 évesen nem illene....sajnos csodák nincsenek! Ha nem tudod a sportot visszavenni, akkor sajnos a kajához kéne nyúlni, de a férfiaknak talán ez nehezebb ... én általában az orvoslexikon.hu-t ajánlom, oda becsapkodod hány éves, hány kiló vagy, mennyi kéne fogyáshoz (napi 500 kcal megvonás az heti fél kiló), bár férfiak kategóriát nem számolom mivel Nő vagyok.. ha a kajálásban a megvonás nem működik, akkor bizony megint marad a sport. Munka mellett tényleg nehéz, bár ha nehéz fizikai munkát végzel, akkor nem is értem a hízást... Te látod a növekedésed, nyilván nem csak zsír, hanem izom is feljöhet, az utóbbit remélem nem szeretnéd leadni. Nincs új a nap alatt: diéta, és mozgás van... mondanám, hogy kezdjél el napi ötször enni, és legalább három-négy liter vizet inni, mert ez lenne a normális, de munkahelyen ez szinte kivitelezhetetlen...pedig a megoldás ez lenne. Gondolom okosabb nem lettél, de ha már futottál évekig, akkor ezeket tudnod kéne...
2015. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es!Attól hogy te ilyen nyomorék vagy,hogy meg akartál halni a szűzteától,ne vedd el más kedvét tőle!Millió dolgot kipróbáltam és ha nincs idő sportolni,igenis segít!
2015. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát sztem meg ha kemény fizikai munkát végzel akk nem kéne fogynod semmiképp vmi átmozgató edzés esetleg séta vagy állóképesség esetleg.
2015. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a javaslatokat, hozzászólásokat. Ezekben a teás, gyógynövényes csodaszeres dolgokban egyáltalán nem hiszek.


Annyi az egész, hogy a munka után nagyon éhes vagyok és sajnos többet eszem ilyenkor, mint korábban. Nekem a lételemem a mozgás, szerencsére egy jó ideje gyalogosan teszem meg a falumtól a munkahelyre az utat (13 km), heti két-három alkalommal, ez nem okoz problémát, mivel eddig is rengeteget gyalogoltam, és az enyhe télnek köszönhetően hétvégén már három hete beiktatok napi 5 km intenzív futást. Emellett napi szinten fát vágok a tüzeléshez a kazánba, így meg van a mozgás. A téli időszakban mindig jobban megkívánom az édességet, csokoládét, ezekből sokat ettem az elmúlt pár hónapban, nagy akarattal ezt is lecsökkentettem. A munkától az izomtömeg növekedett meg, igaz már jobban bírom, mint az elején.


Pár éve rendszeresen jártam zumbára, férfi létemre, majdnem két évig csináltam, hát le lehet tőle fogyni, de szerintem nem valami nagy szám. Nekem úgy sikerült leadnom majdnem 30 kilót tőle, hogy kerékpárral jártam az órákra és visszafelé nagy emelkedők voltak.


Szóval sikerült felülkerekedni a letargián és ismét mozgok, már várom a jó időt.

2015. febr. 22. 08:15
 6/6 anonim válasza:

Kedves szűzteás!


A hülyeségtől kaptam majdnem hátsófalit, nem pedig magától a "csodaterméktől"! További sok sikert a szedéséhez! (Üdv: a nyomorék) Én, mármint a "nyomorék" megtaláltam a Te szűzteás csodamódszeredet:diéta és edzés, csodák nincsenek, de biztos sok izmot fogsz építeni, és zsírt égetni magától CSAK a kapszulától.... és szavazati jogod is van, remek!

2015. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!