Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így eredményes...

Liett kérdése:

Szerintetek így eredményes lenne a diétám?

Figyelt kérdés

Heti 2x járok Hip-Hop ra ahol elég kemény erősítések vannak.

Plusz még heti 2-3x 30 perc szobabicikli,egy kis torna (nem tudom ezek menyire hatásosak: https://www.youtube.com/user/blogilates/videos), a suliba (ami kb.)15 perc gyalog megyek,illetve ez a diéta,amit nem mindig tudok tartani a suli miatt: [link]

Elég sok a súlyfelesleg,úgy 10kg és eldöntöttem hogy leadom. Egyszer már régebben sikerült is,de sajnos visszaszedtem.

Szerintetek sikerülne? Ti mit ajánlotok?


2015. febr. 1. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,amit leírtál teljesen jó!Viszont amit azon a weblapon olvastam...ha jól értelmeztem,akkor napi max 700 kalória.Na ez az a mennyiség amivel kicsinálod magad.A napi kalória bevitel legrosszabb esetben sem mehet 1000 alá,de még az is netszes,tiniként pedig veszélyes is!Ne hallgass arra az idióta oldalra,mert habár a többit jól írja,ebben viszont orbitálisan téved.

Mellesleg aki a nemeszek diétára hagyatkozik,3 hét alatt leadja a 10 kiló izmár,és amint viszaáll az eredeti étrendjére,vagy akár csak hasonlóra,seperc alatt felszed 10 kiló zsírt,szóval ezt a 700'-at hagyd a fenébe.

De azzal ami leírtál gyönyörűen lefogsz fogyni.Sajnos én is a visszaszerzett kilókkal kűzdők,de legalább mi tudjuk hogy nem lehetetlen :).Kitartást és álomtestes bajtárs!

2015. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A weboldalon csak hülyeségeket írnak, semmi normálisat.

6 után ne együnk, ne együnk pörköltet meg húst, együnk 700kalórát, te jó ég ki írta ezeket???


Az étrend úgy ahogy van sz@r.

Semmi zöldség, fehérje szinte alig.


Fehér kenyeret felejtsd el, teljes kiőrlésű vegyél. Mivel sokat mozogsz, kell az energia.

Csinálj ebből szendvicset, tegyél bele főtt tojást, párolt húst vagy sonkát, zöldségeket. Suliba vihetsz joghurtot, almát, narancsot, műzli szeletet ne vigyél, ezek tiszta cukrosak.

Ebéd adott, ami nem fér bele, azt hagyd ki.

Vacsorára ne gyümölcsöt egyél, hanem fehérjét és zöldséget. Tojást, húst, halat, túrót.

2015. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a két választ! :-)
2015. febr. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!