Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,67cm magas lány vagyok és...

1,67cm magas lány vagyok és 80 kg. Régebben hetente 2-szer sportoltam, de jött a szülés és az ülő munka. azóta nem nagyon, ritkán. Formában szeretném hozni magamat, és nem tudom hogy kezdjem el? A hasamon nagyon nagy a felesleg, meg a combjaimon.

Figyelt kérdés

#fogyni #erősödés #formában #zsírt vesziteni
2015. febr. 6. 09:13
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és 35 éves vagyok, ez lemaradt.
2015. febr. 6. 09:49
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Egyel kevesebbet, mozogj tobbet...
2015. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum heti 3x edzz.
2015. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
naponta egy órát edzzél otthon, felülések, szobabicikli, futógép. és egy 10 kg-ot ledobsz szerintem.
2015. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Mi volt,amit sportoltál ?

Egyénileg tudod csak megoldani a mozgást,vagy van lehetőséged,kedved társaságba járni ?(aerobik,torna,spinning,stb.)

2015. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Az elso a kajalas rendbetetele, az a legfontosabb, ha ugyaugy eszel ahogy eddig akkor sportolhatsz amennyit akarsz, akkor sem fogsz egy adott merteknel tobbet fogyni. Amugy sem valoszinu hogy most hirtelen elsportolova valsz, heti 3x sport meg nem valtja meg a vilagot.


Ugyhogy nezd a kajalasod, es valtoztass!

2015. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kosaraztam...a társaságos sportolás, jó ötlet:)

És az étel megfelezése, mondjuk..ahaa...esetleg még valami ötlet? Nagyon köszönöm az eddigieket!:)

2015. febr. 6. 12:28
 8/10 anonim válasza:
100%

Egy-két hónapig számolnod kellene és felírogatni az elfogyasztott kalóriákat,legalább megismered,melyik ételnek mennyi a kalóriája,tápértéke,stb.

Meg fogod ismerni,miből ,mennyit ehetsz és akkor már rutinná válik a dolog.Egy-egy ilyen napi,heti összesítés után meg fogsz döbbenni,mennyit képes az ember összeenni.

2015. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Látom a közel menthetetlen kategóriába tartozol, szóval nem is tépem tovább a szám.


Kaloriabazis.hu

Lifetilt.hu

Lifetilt.blog.hu

2015. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
83%

Kozel menthetetlen?????

Milyen bunko emberek vannak.....

En 162cm 75kg voltam . Most 58kg vagyok.


Nehez volt , teny, de ez a stilus felhaborito.


Egyebkent szerintem meregtelenits egy hetet kaposztaleves kuraval, aztan kaloriaszamolj es mozogj sokat ( nem tudok ujat mondani)

2015. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!