Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok,167 cm,49 kg....

19 éves vagyok,167 cm,49 kg. Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítélkezzetek, még elég tudatlan vagyok ezen a területen. :) Szóval 49 kg vagyok, már mindenhol sovány, viszont a hasamon még mindig van egy kis felesleg, nem számottevő, de zavar. Eddigi ismereteim alapján csak diétával tudnám eltüntetni, de mivel a testem többi része már nagyon vékony, félek, hogy még soványabb leszek, de a hasam megmarad :D Az étkezésem úgy gondolom megfelelő, megeszem ami jól esik, néha édességet is, persze mértékkel mindent. Tele sosem eszem magam, sok zöldség, gyümölcsöt nem nagyon, kenyérből napi 1 szelet teljes kiőrlésű pirítós, sok víz, semmi cukros ital, mellette súlyzós edzés.

Kérlek segítsetek, őszinte de kíméletes válaszokat várok :D



2015. jan. 24. 14:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Őszinte válasz: pszichológus anorexia gyanúval...

Ha mégis van pocakod, nem diétával hanem hasgyakorlatokkal tudod eltüntetni.

Szép napot!

2015. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. jan. 24. 14:53
 3/5 Matt66 válasza:
Ha végzel aerob edzést(pl.:futás(elengedhetetlen a jó futó cipő + futás közben helyes légzés(orron be, szájon ki), biciklizés) a súlyzós mellé, + egészségesen étkezel(ami azt jelenti, hogy minőségi szénhidrátokat fogyasztasz pl. barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, köles, bab, zab stb..., az egyszerű szénhidrátokat kerüld. Ja és tessék elegendő fehérjét fogyasztani! Pl. csirkemell, tojás, pulykahús, túró, halfélék, kefir stb... Tovább semmiképp se fogyj, inkább izmosodj, étkezz egészségesen, pihenj eleget.
2015. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Matt66 válasza:
Jaj, most veszem észre, hogy nem fejeztem be a mondatot. :D Szóval ha végzel aerob edzést, azzal letudod magadról pucolni a felesleges zsírt, de egyelőre szerintem inkább hízzál egy kicsit. Nem jó nagyon soványnak lenni. Nem egészséges. Azt, hogy teljesen lapos has a megfelelő, csak a média tuszkolja az emberekbe. Hízz inkább.(Természetesen izomra)
2015. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ! :)
2015. jan. 24. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!