Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülhet?

Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Szeretnék júniusig lapos hasat. Nem vagyok kövér, de van egy kis felesleg amit le kéne dolgoznom. A fehér kenyeret és a péksütiket az esetek 90%-ban ki tudom védeni, kivéve akkor amikor anya vesz egy zsömlét és kenyér helyett az van, akkor megeszem, de egyébként ha van más azt eszem. Kekszről és süteményről már leszoktam, egy bajom csak a csokival van. Bár mondjuk tudom vele tartani a mértéket és mostanában nem is eszek sokat belőle, hogy szoktassam le magam róla? a másik nagy problémám a folyadékbevitel. Egyszerűen nem szeretem a vizet, ha nagyon szomjas vagyok csak akkor iszom meg, néha leküzdöm a torkomon, de nagyon keveset iszok egy nap, fél liternél egy kicsit több de nincs meg 1l szerintem. hogyan növeljem a folyadékbevitelem? egyébként edzeni szoktam járni, heti 2-3x 1 órára és normálisan eszem napi 5x. Sikerülhet nyárra a lapos has?

2015. febr. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Citromlével ízesítheted a vizet, de levesek és lédús gyümölcsök is jók folyadékpótlásban.
2015. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sikerülhet nyárra a lapos has? Miert ne? Csakis Toled fugg es jokor kezdted el!


A folyadekbevitelhez: szerintem ha a vizet izesited valamivel (en szerettem az ialporokat de masok mindig elmondta, mennyi E-szam van bene es, hogy mereg stb) vagy keszits teat (a zold teara azt monjak anyagcseregyorsito, a menta emesztesserkento pl). De vannak nagyon finom izesitett asvanyvizek is mar!


Ha hasra gyursz akkor hasizmozz rengeteget! Bar, gondolom azt csinalod, irtad, h edzzel.


Ezt a szenhidrat dolgot nem ertem, azt irod a feher kenyeret kiiktattad mar...oke, de neha a teljes kiorlesu kenyerekben tobb energia van, mint a feherben. Igaz a rosttartalom nem mindegy.


Csoki: Nem tudsz leszokni rola, es az nem is baj :) ha neha-neha megengedsz magadnak egy csik csokoladet attol meg nem jon vissza a "pocakod". Hallottam, hogy ha nagyon megkivanod a csokit legyen otthon kakaopor es egyel egy kanallal belole.

2015. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!