Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, hogyan...

Fogyni szeretnék, hogyan kezdjek neki? 19L

Figyelt kérdés

Az elhatározás megvan, de akárhányszor eddig belekezdtem egy-két hét után szépen lassan "feladtam", mert nem igazán tudtam hogy is csináljam. Naponta- kétnaponta eljártam futni, vagy ahogy időm meg erőm engedte. Viszont az étkezéssel már problémába vagyok. Suliba járok, így nem tudom mit vihetek magammal ami azért laktat de nem hizlal annyira. Nem tudok minden nap boltba menni, hogy friss dolgokat vegyek gondolok itt salátára, zöldségre, gyümölcsre.

Sajnos a különböző extrudált kenyerekre meg salátára hamar ráunok, és ha folyamatosan éhesnek érzem magam és ettől ingerült és fáradt leszek, nem tudok koncentrálni akkor elég hamar dugába dől a kitartásom... Alapjában nem eszem túl sokat, meg igyekszem is rá figyelni leginkább ebédre vagy vacsorára jutok rendes főtt ételhez, ami szerintem azért baj mert napközbe alig vagy szinte nem is eszek aztán olyan 2-3 körül ebédelek majd 6-8 között vacsorázok amikor talán már nem kéne enni.


Milyen diétába kéne belekezdenem? Min változtassak, hogyan kezdjek neki?


2015. febr. 17. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Sima diétába. Bocsi de most fáradt vagyok 20 oldalt írni, inkább itt van ez: [link]
2015. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!