Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le gyorsan?

Hogyan fogyhatok le gyorsan?

Figyelt kérdés
1 honap alatt hogyan fogyhatok le gyorsan??? az sem baj ha ehezni fogok csak foggyak le!!!!

2015. febr. 17. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A felesleged sem gyorsan jött fel.

Úgyhogy ne álmodozz, én is szeretnék gyorsan lefogyni,meg mindenki más is,de nem lehet.

De majd sokadik próbálkozásra te is rájössz.

2015. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tudok egy módszert ami nekem bevált...egy hét alatt kb 1-2 kiló....de ez testalkattól is függ de kipróbálhatzod.... Reggelire csak egy bögre valami folyad3k és egy alma ebédre max 2 fogásos kaja és abból csak egyszer este pesig 6 óra elött egy doboz joghurt.... Én ennyit tudok segíteni... Sok sikert. :)
2015. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyit szeretnél fogyni? ahova edzeni járok, ott mesélte az egyik testépítő srác, hogy ő nem olyan rég a meizitangot szedte, ez egy étvágycsökkentő. Szépen lefogyott tőle, aztán utána kezdett bele a komolyab testépítésbe. Azóta sem jöttek vissza a kilok, viszont szépen fejlődik, nagyon látványos volt anno, hogy milyen gyorsan szabadult meg a fölöslegtől.
2015. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy 10-15 kilot szeretnek lefogyni. tablettakat vagy ilyesmit nem szeretnek szedni...
2015. febr. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!