Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4-5 naponta nagyon éhes...

4-5 naponta nagyon éhes leszek. Valószínűleg addigra ürül ki a "tartalék" a beleimből. Ti hogy küszöbölitek ki, hogy ilyenkor ne faljatok fel mindent?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy megfelelő mennyiségű szénhidrátot, fehérjét és zsírt eszek. Rengeteg zöldség, gyümölcs, hús, teljes kiőrlésű kenyeret. 1600 kcal körül naponta.

Érdemes lenne a várható napokon 2000 kcal körülire "engedni" a diétát, hogy ne 3 ezrek körül egyek?


170 cm 65 kilós nő vagyok. Naponta fél órát edzek.


2015. febr. 23. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen mindennap eszel akkor nem tud kiurulni a a "tartalek" mert folyamatosan potolod. Ahhoz, hogy kiuruljon a tartalek 2-3napig semmit sem kellene enned.
2015. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra a tartalékra gondolok, amit a 4.-5. napon megeszek.
2015. febr. 23. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen méretekkel rendelkezem :-D


Próbáld ki. Valami nem jó, ha falási rohamaid vannak.

2015. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A várható napokon nem fogod tudni betartani a 2000 kcalt, ha most sem tudod és 3000-t eszel. Sajnos én is kb. így vagyok, ha kevesebb kalóriát eszek, hogy fogyjak, akkor utána a szervezetem be akarja pótolni. Csak az akaraterő segít, de az meg nem mindig van. :( Azokon a napokon egyél több fehérjét, szóval engedd fel akár 3000 kcal-ra, de az a plusz 1400 kalória csak zöldség és hús legyen.
2015. febr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Próbáld ki azt,hogy ha úgy érzed egy egész csirkét is megtudnál enni ,igyál meg egy pohár vizet....

és ezt akárhányszor megéheznel megcsinálhatod ,így a napi bevitel is csökkeni fog ....

remélem tudtam segíteni 😉😊

2015. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!