Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok edzésterveket...

Mondanátok edzésterveket itthonra illetve hogy mit szabad és mit nem szabad ez mellet ennem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő.. Elhatároztam magam hogy elkezdek edzeni nyárra és kiformálom a testem de mivel nem tudok edzőterembe elmenni így csak itthoni edzés tervet tudom meg oldani. Tud valaki olyan edzéstervet ami már neki is bevált? Pl: minden nap xy számú felülés , kitörés , fekvőtámasz , lábemelés stb. Tehát ilyenekre gondoltam és még az lenne hogy amelett hogy itthon eddzek mit egyek vagy mit ehetek ? Mert elég rosszul válogatom meg a napi betevőt.. nem étkezem napi 5x hanem inkább akkor amikor éhes vagyok de akkor dupla vagy tripla adagot. :D na meg a csipsz :) tehát valaki tud olyan ételeket mondani amit egyek pl reggel délben este ? Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 25. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és elfelejtettem írni hogy hasra illetve fenékre szeretnék nagyobb hangsúlyt fordítani.. 17 / L 70kg 169cm
2015. febr. 25. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ,amiket es ahogy eszel, csipsz meg i ilyenek,ùgy ahogy van felejtsd el!:D

Napi 5-6x egyél.

Kenyér helyett teljes kiörlésű pékáru (zsemle,kifli)azt is ha lehet,reggel/tízóraira.

Sok-sok fehérje napközben.

Főtt tojas, csirkemell,halak,zsírszegény túró.

Köret: rizs és zöldségek (krumpli nem! Csak néha nagyon és keveset.)

Nasiznál? Köles golyó, de ezt se egy zacskóval, és ne minden nap.


Mozgás : heti 2-3 otthoni torna: guggolás, kitores ,labemeles, ugy elosztva,hogy ki tegyen napi fél òràt kb.

Plusz kötelezô: heti 2-3 alkalom kocogás, olyan tempóban, ahogy bírod, olyan 35-40 perc legálabb, de kezdheted 20 perccel is,fokozatosan majd bírod tovább.


Az extra adagokrol mondj le.

Sokszor keveset.

Napi kb 1500kcal-t ajánlok, kevés szénhidrát és zsír, sok fehérje.

Ha azokat eszed,amiket írtam, ez meg is lesz.

Cukros üditő is kilôve, fincsi vizet igyàl, de azt sokat.

Sok sikert :D

2015. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,ha hasra is szeretnél, felulesezhetsz is,de azt tudd,hogy csak az otthoni tornatol nem fog elégni a zsír, így kell a kocogás mindenképp.
2015. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja,harmadjára is én, nekem bevált, ettôl az etrendtol és a kocogástól ment lejjebb a hasam ;)

20L

2015. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!