Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S Csináljam vagy ne?...

S. O. S Csináljam vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Találtam ilyen 30napos guggolás edzéstervet,van rajtam kb 5kg felesleg, ha elkezdem akkor lehetséges hogy felszedek több kg-t,normális étkezés mellett (mindent eszek,kivéve édességet és 6 után nem eszek)?

vagy formálódik az alakom és elégetek zsírokat is?



2015. márc. 1. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ne csak guggolás legyen mert az a combot és feneket edzi, de mi lesz a hassal és a kézzel?
2015. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már kerestem a hasamra is,a kezemre is ,de derékra nem találok
2015. márc. 1. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

eléggé ostoba terv,de ha a semmivel áll szemben...akkor a végeredmény csak az lehet,hogy csináld.

nem fog okozni semmit,nem leszel izmosabb,nem fogsz lefogyni,annyi lesz,hogy a térd ízületed erősödik egy kicsit és nőni fog a combod erő-állóképessége.

a 6 után nem evős troll kérdésed meg nem kommentálom.

2015. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
derékra a plank-ból van ilyen 30 napos.
2015. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne csináld. Előtte nézz utána a testépítés alapjainak. Semmit nem ér amit csinálsz. Guggolással nem fogsz kalóriát égetni (jó de, csak épp mondjuk a kocogás/tempós sétával összehasonlítva elhanyagolható mennyiségű), max. megdolgoztathatod, hogy izmosodjon (izom=forma). De az izomhoz tömegnövelő étrend kell, és nem sokáig lesz elég a saját testsúlyod, szóval súlyok is kellenek. De az étrend nélkül semmit nem érsz.


Helyi zsírégetés nincs. Ha fogyni akarsz, szálkásító étrend kell. Egyszerre izmosodni és fogyni nem fogsz, lehetséges, de csak jól beállított makrókkal, és kalóriamennyiséggel. És ez elég lassú. Úgyhogy jobban megéri a tömegelés-szálkásítás duót művelni.


A "normális étkezés" meg nem sokat ér testépítéshez. Este 6 után is lehet enni, sőt kell is.

2015. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én végig csináltam igazából poénból és kíváncsiságból ezért nem vártam tőle semmit, így nem is csalódtam, mikor kiderült, hogy semmit nem használ. Szinte betűről betűre követtem. Azért szinte, mert annyira kevésnek éreztem még a végét is, hogy többet csináltam a leírtaknál.

Ha egyébként semmit nem mozogtál eddig akkor csináld, mert jobb, mint a semmi és valamit biztos, hogy formálódni fogsz, de egyébként egy kalap sz**.

2015. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!