Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 10 kg-t a...

Le szeretnék fogyni 10 kg-t a bőröm vissza fog húzódni?

Figyelt kérdés
Most 75-77 kg vagyok (változó, de többnyire 77) számítások szerint 10 kg többlettel. Hogyan érhetem el, hogyha elkezdenék fogyni, a kilók csökkenésével a bőröm is feszüljön, vagy az magától visszahúzódik, ha igen az kb. mennyi idő? Plusz kérdésként, 10 kg-t mennyi idő alatt tudok leadni és milyen edzést tudtok javasolni, esetleg edzésterv+étrend link - kondit nem igazán tudom finanszírozni? 18 éves fiú vagyok, 180 cm magas.

#fogyás #edzésterv #bőr összehúzódás
2015. márc. 1. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
+1 ráadás kérdés :) Hogyan motiválhatnám magam, hogy eddzek, mert akárhányszor elkezdek pl. futni, mindig 1-2 nap után feladom. Ráadásul már ott járok, hogy elkezdeni sincs kedvem.
2015. márc. 1. 19:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Önmagunk feletti uralom minden esetben alapvető. Nem vagy igazán elhízva. Olyan edzést kell választani, ami nem unalmas, tehát pl. szobabicikli, ami mellett tv-t is lehet nézni, sőt olvasni is lehet.
2015. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10kg miatt nem kell aggódnod, az semmi (a bőrnek).
2015. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!