Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs elég motivációm a...

Nincs elég motivációm a fogyáshoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lelki problémák + stressz a suliban vezetett ahhoz hogy felhízzak megint, pedig jó úton indultam. Pár éve már fogytam 15 kg-t (90ről 75re) Tartottam is a súlyom. Tavaly tavasszal le akartam menni 65-re. 70ig sikerült is 2 hónap alatt, de történt egy két dolog, hónapokig nem voltam itthon és újra 80 kiló vagyok :/ Már úgy érzem, hogy nekem ez sosem fog menni... Álmom a 65 kg. De van egy-két problémám és gyakran evéssel kompenzálom. Holott tudom, mi kell a fogyáshoz! Ma magam alatt vagyok mert megnéztem a szalagavatós tánc felvételét és úgy nézek ki a gyönyörű ruhámban mint egy göbe. Mit csináljak? Persze elkezdhetnék koplalni stb... de nem pálcika akarok lenni ha nem nőies. Valakinek valami ötlet? Kérlek titeket ne azt írjátok, hogy sport, meg miket egyek mert tudom...

19l

170cm 80 kg


2015. márc. 2. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajna ha nem talalod meg magadban a motivaciot, akkor nem fog menni.


De ez igazabol nem gond, van aki a kovereket latja szepnek.

2015. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok mint te...próbálkozom újra elkezdeni diétázni.Én a [link] oldalt használtam 20 kilót fogytam vele 3 éve de akkor nagyon elszánt voltam,most sajna ebből 15 visszajött nehezebben megy. :(
2015. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj ez a szalagavatós baromság. Komolyan.


Én is szarul néztem ki a szalagavatón. És? Tudod ez mennyiben befolyásolja 12 év távlatából az életemet? Semennyiben. Senki nem is emlékszik rá.


Ha tudsz mindent, akkor mégis mi a kérdésed lényege?

2015. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, motivációt, akkor itt vagyok, bár sokszor túl szigorú vagyok, tehát ne pátyolgatásra számíts tőlem.
2015. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!