Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha úgy érzem...

Mit tudok tenni, ha úgy érzem hogy nincs motivációm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, de szeretnék megszabadulni a hasamon meg a combomon lévő hájtól. Viszont nem tudom megállni hogy ne egyek túl sokat. (5-6 kilóról van szó)

Viszonylag sokat sportolok, heti 2 edzés+ 3 tesi + sok séta, gyakran futás a kutyámmal, a legtöbb helyre biciklivel járok, imádok úszni Úgyhogy ott is gyakran megfordulok.... De az evést nem tudom visszafogni. Kéne valami amire gondolja, ami motivál.

Nektek mi szokott segíteni?


2015. jan. 29. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyèl altatót. Alszol egy csomót s mire felèbredsz vèkony leszeL. Viccet fèlretève. Egyèl ojan dolgokat amiknek alacsony a kalória tartalmuk, vagy hejette igyál. Van hogy csak szomjas vagy azèrt eszel. Az evès egy pótcselekvès is lehet. Evès helyett mozogj vagy alkosss. Nèzd meg a building.shop oldalt. Tele van ijen tèmákkal.
2015. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Motiváljon az, hogy ha lefogy szebb leszel, jobb életed lessz, tobb barátod, sose fognak furcsa szemmel nézni rád és kicikizni. Felmérések alapján sportosabb embereket is hamarabb veszik fel munkahelyekre mert a dagi emberekre aztmondják hogy lusta. Motiváljon hogy egézségesebb leszel tovább lehetsz majd az unokáiddal.
2015. jan. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél főleg alacsony és közepes GI-es ételeket, azok hamarabb telítenek, így nem kell visszafognod magad.
2015. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!