Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de, hogy...

Szeretnék fogyni, de, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok. Heti 3000 Ft-ból gazdálkodom ki a napi étel mennyiséget. (Kivéve ebéd, azt kapok a koleszban.) 15 kg-ot szeretnék leadni. Ez most bután fog hangozni, de ha lehet minél hamarabb.

Igazából, azért szeretnék fogyni, mert sosem voltam megelégedve az alakommal és májusban lesz a bátyám ballagása, ahol szeretnék csinosabban kinézni. :)

Tudnátok ötleteket adni, hogy hogyan csináljam és hogy ennyi pénzből ezt hogy tudom megvalósítani?Tapasztalatokat is szívesen olvasnék. Előre is köszönök mindent! :)

170 cm / 79 kg / 16/L



2015. márc. 7. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Lépcsőzés, futás, torna ingyen van. Került a kenyér-tészta féléket, a cukros dolgokat. Igyál sok folyadékot és hajrá, nem föladni ha 2 hét alatt nem vagy karcsú.
2015. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!