Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le sikeresen?

Hogyan fogyhatnék le sikeresen?

Figyelt kérdés
sziasztok!14 éves vagyok és 165cm körül,februárba mértek meg legutoljára szóval néhány centit biztos hogy nőttem :D viszont a gond az hogy 60kg vagyok :( és szerintem az én koromhoz ez nagyon sok :/ és azóta biztos hogy felvettem néhányat :( a másik gond az hogy nagyon szégyenlős vagyok,kondiba nem szeretnék menni,és sokan hülyének néznének ha bejelentem "Hé én le fogok fogyni!" köszi előre is a válaszokat :DD

2015. márc. 13. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
165 centihez a 60 kg nem olyan sok. Annyira vészes túlsúlyod nem leheT. Amúgyis 14 évesen még fejlődésben vagy, ne kezdj fogyókúrázni. Kezdj el inkább spirtolni valamit, és étkezz egészségesen. Édességet ritkán fogyassz, a cukros üdítőket kerüld. Sok zöldség, gyümölcs, tiszta víz. Akár futni is elmehetsz néha, vagy nagyon jó még az ugrókötél. Vagy bármilyen más tornagyakorlat, amit a suliban tanultál. Napi fél-1 óra csodákra képes :) ne fogyni akarj, hanem formásodni.
2015. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jegenye85 válasza:
Az elottem ironak igaza van,csak annyit fuznek hozza ,hogy a gyumiket csak delig egyed ,mert azok is sok cukrot tartalmaznak,de ha a neten rakeresel,biztosan talalsz olyan gyumolcsoket is ,amelyeknek alacsonyabb a cukortartalma es meg eheted 6 ora elott,de mertekkel.Kenyeret teljeskiorlesut es a teszta ,pizza felejtos,vagy havonta 1x mertekkel.Sok gyaloglas ,bicozas :) itt egy link a gyumik szenhidrat tartalmarol. [link]
2015. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jegenye85 válasza:
Ja es a hus is fontos,azt is egyel :)
2015. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 165 cm-hez a 60 kg tökéletes, de ha mindenképp fogyni szeretnél, akkor azt tanácsolom, hogy iktass ki minden cukrot és fehér lisztet tartalmazó ételt. Sok zöldség és fehérje amit ehetsz főleg. (--> csirkemell, túró stb).

Ezeken kívül kenyeret ehetsz, de inkább délelőtt és teljes kiőrlésű lisztből készültet. Az egyébként laktatóbb is mint a fehér :D Krumplit, tésztát ne egyél

Mozgás: ha nagyon szégyenlős vagy, és nem akarsz kondiba menni akk javaslom, hogy menj ki futni. De ne olcsó tornacipőben, hanem vegyél futócipőt :D Mert az agyam eldobom mikor valaki a betonon a szar cipőben fut, na de bocsi az offért.

Kemény munkával, normális étkezéssel és rendszeres sporttal rövid idő alatt elérheted a kívánt eredményt, csak nagyon oda kell tenni magad és küzdeni

2015. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!