Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le kb 5-6...

Hogy fogyhatnék le kb 5-6 kg-ot? 2 hónap alatt 17/L

Figyelt kérdés

162 cm magas vagyok és kb 60 kg de szeretnék 54 lenni

kicsit látszik rajtam a fölösleg igy nem érzem a legjobban magam!

Diéta érdekelne meg sport de csak olyan ami tényleg használ is

Légyszi olyanok irjanak akiknek van tapasztalatuk



2015. márc. 11. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés és fehérje gazdag szálkásító étrend.
2015. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem kell drasztikus dieta, a dietak etrendjet 2hetnel ugysem birja tovabb az ember...szoval kezdd el szamolgatni a bevitt etelek kaloriajat, es ugyelj arra, hogy 1000-1200 kcal-nal tobbet ne vigyel beegy nap! Emellett heti 4-5ször menj el akar csak egy fel orat futni, biciklizni, ha nem akarsz kimozdulni fuss helyben, ugrálj, ugrálókötelezz, csinalj feluleseket guggolasokat negyutemu fekvotamaszokat, amit szeretnel

Ne egyel zsiros kajakat es a tul cukros etelek sem johetnek szoba, egyel viszont tiszta zsir nelkul elkeszitett hust, marha es csire ajanlott, es persze halat, zoldseget, gyumolcsot.. Ehetsz tobbszor piciket, ne zabalj be soha es mozogj, ha ket honapig tenyleg betartod ezeket akkor tutisiker:) en egy honapig csinaltam es 61rol 57re fogytam:)

2015. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1000-1200kalória minimum túl kevés.
2015. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) hát én betudom tartani a diétát de csak olyat amitől nem halok éhen :)

persze csikik meg ilyenek nélkül ( amugysem szeretem a csokit )

2015. márc. 12. 09:45
 5/5 A kérdező kommentje:

Valaki tudna nekem fehérje szálkásító étrendet ? :) napi 5 szörös étkezésből

neten nem találtam egy rendeset sem

2015. márc. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!