Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell (minimum...

Mennyi idő kell (minimum mennyi idő) 12 kg-ot leadni? [. ]

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szeretnék még tavasszal lefogyni kb. 12 kilót. Milyen étkezési menetrendet kellene betartanom, hogy ez lehetséges legyen? Persze a mozgást sem hagynám ki. Normális válaszokat, emberek~[14/L, 164 cm & 68 kg]

2015. márc. 14. 00:04
 1/6 anonim válasza:
66%

Az egészséges fogyás az egy hét alatt kb. 1 kg!

És ha mindent betartasz ami egy normális fogyáshoz kell, akkor sikerülne értelem szerűen 12 hét alatt.

DE! mivel 14 éves vagy, a te korodban nem egészséges a fogyókúra, max. a diéta és a rendszeres testmozgás.

+ha ennyi kilót hirtelen leadsz, lógni fog a bőröd.

A te magasságodhoz 64 kg az ideális (a testmagasságodból kivonsz 100-at, és megkapod az ideális testsúlyt)

A diétához ezek a feltételek szükségesek:

Reggelizz! Még ha nem is olyan bőségesen, de legyen a gyomrodban szénhidrát. A reggelire ajánlom a müzlit, szendvicset vagy pedig péksütemény!

Az ebéded ne szendvics legyen, hanem nem túl zsíros&cukros &sós étel!Étkezések előtt és után igyál meg egy nagy pohár vizet! Nassolni szabad, de csak néha. Ha a nassod gyümölcs, müzliszelet stb akkor azt lehet. Az edzésed ne legyen túl megterhelő, erre az interneten találhatsz gyakorlatokat. A vacsorád ne legyen zsíros, esetleg egy szendvics, vagy megmaradt ebéd. Értelemszerűen az éjszakai nassolásokat kerüld! :)

remélem a célodat eléred.

2015. márc. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kicsi a túlsúlyod, legoptimálisabb esetben is heti 0,25-0,5kg fogyás lenne egészségesen lehetséges. A korod miatt semmi drasztikus nem ajánlott, csak a minőségen kellene javítani.


Egyébként light-ot ne egyél, mert azokban 30%-kal csökkentett a zsír, az ízváltozást pedig hozzáadott cukorral kompenzálják.

2015. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amiatt senkinek nem kell aggódnia, hogy esetleg éheztetem magamat: Arra nem lenne akaraterőm.


Az eddigi válaszokat köszönöm! ^3^ Várom a további hasznos tanácsokat is. :3

2015. márc. 14. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
En kicsit kevesebb mint 3 hónap alatt tudtam leadni 12 kilót, szedem a hoodia etvágycsökkentőt, ami nagyban elősegítette a fogyásomat.
2015. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, de én 14 évesen nem nyúlok gyógyszerhez.
2015. márc. 16. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha sokat mozogsz, akkor ket harom honap:) plusz egeszesegesen kell enni, es annyi
2015. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!