Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eléghé kövér fiú vagyok (17...

Eléghé kövér fiú vagyok (17 éves) 180 cm magas vagyok és 90 kg nyárig le akarok fogyni sikerülne?

Figyelt kérdés
Sziasztok tanácsokra lenne szükségem nagyon elszánt vagyok csak nem tudom mit egyek mit ne? Tudom hogy fiatal vagyok de ez a helyzet elbírhatatlan mintha nem is én lennék! Sportolni szoktam foci kosár futás bár a futáat annyira nem bírom!

2015. márc. 18. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
-én ezzel fogytam le : keveset kell enni,
2015. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne egyel cukrot, lisztet, egyel sok zoldséget, probalj minel kevesebb szenhidratot enni. Szerintem az is sokat segit ha leirod mit ettel, en a kaloriabazis.hu t hasznalom igy mindig leirom hogy mit ettem es a nap vegez kiertekeli neked ez az oldal a napod hogy mennyire volt jo. Remelem segittetem sok sikert!
2015. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi igen sokat segítettél ezzel!
2015. márc. 18. 22:00
 4/4 anonim válasza:
Kicsit korrigálnám az előttem szólót, szénhidrátra igenis szüksége van a szervezetnek, kb. a tápanyagok fele szénhidrát kéne hogy legyen a kiegyensúlyozott étkezésnél. Azonban a gyorsan bomló szénhidrátok, mint a rafinált cukor és fehér liszt kerülendők. Teljes kiőrlésű péksüteményeket mérsékelt mennyiségben nyugodtan fogyaszthatsz, enyhe édesítéshez barnacukrot vagy nyírfacukrot ajánlok. Ami a kalóriákat illeti, nézz szét itt: [link]
2015. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!