Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon durván bezabáltam (? )

Nagyon durván bezabáltam (? )

Figyelt kérdés
:(((( -Reggeli: 1alma, 1banán 0,5kivi,1 mandarin.kb 10szem mazsolával megszórva,meg különféle magokkal (szezámmag,valami teljes kiőrlésű valami,kb 10féle mag de olyan 10 gramm lehetett összesen)1 tk. mézzel leöntve + Kávé tejszínnel,2 kávéskanál nádcukorral.+ tea 5 teáskanál mézzel és citrommal. -Tízórai: 1 ch csökkentett szendvics (benne 2 szelet tarjával,és egy szelet paradicsommal). Ebéd: 400gramm brokkolifőzelék 1 tükörtojással,+ egy kis tányér bableves. És ezután romlott el a dolog :(( :1nagy narancs,egy alma,és kb 1,5dl kávé(steviával édesítve). 3 szelet (kb 150 gramm csokis süti) diétás,cukor és liszt nélküli,de szerintem így is nagyon sok volt.(Összetevők: 3tojás, stevia (az 0 kalóriás),25 dkg margarin,100 gramm étcsoki,3dl tej,2 csokis pudingpor,és egy csomag puncsos pudingpor volt benne). + 10szem dió. Mit tegyek? :( nagyon elrontottam? Ez kb hány kcal lehetett? Nem kérek leosztást,csak őszinte véleményt.

2015. márc. 20. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem annyira nem gáz. nézd a jó oldalát, nem gumicukrot ettél somlói galuskával..

talán egy picit sok, de végülis sok gyümölcsöt ettél. majd holnap kicsit többet mozogsz legközelebb pedig megálljt parancsolsz a gyomrodnak és a szemednek.

2015. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves választ!
2015. márc. 20. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért zabálsz egész nap cukrot? A reggeli fél kiló gyümölcs meg az 5 kanál méz rosszabb mint egy csokis süti...
2015. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na ez a másik. Nem tudom,hogy mézből mennyit szabadna. Segítenél? Kb mennyit szabad belőle enni?
2015. márc. 20. 20:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja,és azért az nem volt fél kiló gyümölcs, Mindenből csak 1 volt,kiviből csak fél. Tele van rostokkal,és vitaminnal. Annyit nem engedhetek meg magamnak reggelire?
2015. márc. 20. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A méznek kb. 20%-a víz, a fennmaradó 80% különböző cukrokból áll. Tehát 10 g méz az kb. 8 g cukor. Így számolj vele, mintha simán cukrot ennél.
2015. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!