Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszem mégis fogyok, miért?

Sokat eszem mégis fogyok, miért?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nem voltam egy sovány alkat mindig picit talán kövérebb voltam a többieknél de nem veszélyesen. Oviban voltam talán picit soványabb anyum szerint mert már akkor is elég stresszes voltam. Elkezdődött az iskola elsőtől egészen hatodikig nem voltam kövér de nem is egy sovány alkat, hatodikban 60 kg voltam. Mindig is én voltam a legmagasabb az osztályban bár én sem vagyok egy felhőkarcoló. Na szóval hatodikban 60kg elértem, körülbelül akkor lehettem 155-160cm aztán nyár elején lefogytam 55 kilóra amit nem kemény diétával tettem mivel én mindig is azok közé tartoztam akik sokszor esznek rengeteget. Tehát normális napi kalória bevitellel adtam le 5kg aztán nyár végére már 50 voltam. 7-8 osztályban ezt tartottam és azóta nőttem 170cm körül vagyok. Elég sovány vagyok az a baj csak úgy tudom tartani a súlyom ha folyamatosan eszek napi 6szor étkezem és tényleg elég sokat. Elvagyok keseredve mert a fiúk túl soványnak tartanak. Nem hinném hogy genetika, a családban mindenki alacsony és duckó. Inkább combra hízom mint hasra. Kérem valaki segítsen mert ha úgy étkezem mint egy normális fiatal, fogynak le rólam a kilók. Mellesleg nem sportolok semmit, haza érek és lepihenek, egész napi mozgásom a suliban heti 3 óra torna és reggeli 10 perc biciklizés állomásra meg vissza.

Előre is köszönöm ha valaki segít :)



2015. márc. 23. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig véleményem szerint pont hogy sportolnod kellene, izmot felszedni!
2015. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már futással edzéssel csak mindig bele kezdtem és nagyon rosszul lettem elájultam szédültem ilyenek. Annak ellenére hogy nem olyan hihetetlen intenzitással csináltam. Úgyhogy anyukám nem nagyon szereti mikor neki állok sportolni. Bár jövő hónaptól terveztem önvédelemre járni :)
2015. márc. 23. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Orvos, lehetsz cukorbeteg vagy szenvedhetsz más anyagcsere betegségekben is.
2015. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Az eddig ajánlottakon kívül lehet még bélféreg és pajzsmirigy probléma is.
2015. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet amiket írtak: pajzsmirigy, parazita, cukorbetegség, de lehet IBSZ/ÁBSZ is, glutén vagy tejfehérje érzékenység
2015. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Philipp Gábor ***** válasza:
Első körben vércukor vizsgálat ha az rendben akkor kéne tudni mit és mennyit eszel.Lehet hogy csak gyors az anyagcseréd és ennyi.A kondi az segítene mert ha nem használod az izmodat akkor elsorvad és ezért fogysz .A futást azt hagyjad! Mennyi fehérjét eszel ? Lehet kevesebbet mint a napi szükségleted vagy a ch kevés.
2015. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg nem vagyok mert voltam csomó vizsgálaton meg vérvételen. Igen lehet hogy azért fogyok mert izmom épül le. Fehérjét elég sokat eszem. Majdnem mindennap 2-3 tojást és jó sok húst eszem. Főleg csirkemellet akár közel fél kiló csirkemellet egy étkezés alatt.
2015. márc. 24. 18:12
 8/8 Philipp Gábor ***** válasza:
egyél marhát is és növeld meg a szénhidrát bevitelt.ja és kondizzál is mellé.
2015. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!