Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt reggel megehetek...

Diéta alatt reggel megehetek egy csokit?

Figyelt kérdés
Iskolába járok, és az első óra előtt (persze a rendes reggelimen kívül) szoktam enni egy csokit. Ez baj?
2015. márc. 23. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem,ha belefér a kalóriakeretedbe.
2015. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Amennyiben ez a csoki kicsi (pl milkiliway vagy kis sportszelet) beleférhet de inkább müzliszeletet javaslok
2015. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

A diéta attól diéta, hogy cukrot, gabonákat, tejtermékeket eszik az ember, meg lehetőleg egyéb anyagokat amik bezavarnak a szénhidrát anyagcserébe, lehetőleg magas inzulinválaszuk van, zsírraktározást okoznak, jó esetben autoimmun betegségeket is kiváltanak mert a hízás akkor a legtutibb, ha meghalt a pajzsmirigy és a hasnyálmirigy bétasejtjei is. Erre érdemes gyúrni, de én szigorúan csak a 'diéta' alatt javaslom :)


Vagy lehet iróniaként értelmezni az egészet amit írtam :)

2015. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3:Ha tejterméket is "tiltólistás",akkor szerinted mit lehet enni a sovàny húson,zöldségen,tojàson kívül?Én személy szerint nem bírom csak ezt a 3-at enni diéta alatt sem,mindig eszek túrót,cottage sajtot és joghurtot/kefírt is.
2015. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*Ha a tejtermék is
2015. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egy egész tábla csokit eszel meg, akkor nem baj. :)
2015. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azért minden napra már sokallom a csokoládét, pláne, hogy reggeli mellé pluszban fogyasztod... az simán elég lehet ahhoz, hogy még hízzál is. Hetente egyszer-kétszer egy kisebb csoki szerintem mindenkinek belefér, de naponta nem kéne. De te tudod, gondolom fogyókúrázol, ha így is eredményes, és nincs bajod a csokitól, akkor edd csak.
2015. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ópium nélkül is kibírjuk, valahogy. Bár biztos jobb lenne azt is fogyasztani..


A tejtermékek ópiátszerű hatással bírnak, nyilván aki rájuk kattant az kívánja ezeket az anyagokat. Nincs semmi rossz a drogozásban (mármint de, amúgy van) de ne csináljunk úgy szerintem, mintha szükséges lenne.


Aki szereti, az nyilván nem hagyja el, nem is kell. De járnak vele betegségek is sajnos, erről csak illene tájékoztatni az embereket és nem beállítani a tejtermékeket egészséges ételeknek.

2015. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8:Én amúgy a cottage cheese-n kívül semmilyen tejterméket nem szeretek.Vagyis de,a mozzarellát,de azt meg nem eszem diéta alatt nyilvàn.Viszont én sovàny húsból nem bírok bevinni napi 100 gramm fehérjét,3-4 tojás ide vagy oda,nem tudom te ezzel hogy vagy...
2015. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én? Én nagyon szeretem a sajtokat, de más függőséget okozó anyagot pl. alkoholt szintúgy. Bánatomra egyiket sem bírom túl jól.


Én zsíros húst szeretek enni (sertés darált ~ 30% körüli zsír, sertés csülök-köröm, hát ebből olyan jó pörköltet csináltam.. )


Viszont részemről napi 0,5 - 1g /ttkg fehérje is elég lenne (tehát nekem 72 kilós férfiként ennyi gramm bőséggel..) csak én általában hússal drogozok. Fél kilót szerintem simán megeszek egy nap, lényeg hogy teljesen feleslegesnek tartom mégis annyit eszem amivel mások már testet építenek. Hát, rossz szokás, én ezzel így vagyok.

2015. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!