Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire számít a...

Szerintetek mennyire számít a fogyókúránál, diétánál, ha főzés-sütés közben az ember kóstolgatja az ételt?

Figyelt kérdés
:) A páromnak nem csinálok diétás kajákat, és hát kóstolgatás nélkül nem lehet főzőcskézni.
2010. febr. 17. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Ismét egy unatkozó háziasszony... Magadtól nem tudod a választ? Nyilván ha 20 dekányit kóstolsz be napi 6x és körömpörköltből akkor nem tesz jót... Ha meg napi egyszer belekóstolsz a gulyáslevesbe akkor semmi nem lesz...

Az a baj, hogy nem tudjátok, hogyan működtök... Nem tudjátok miben mi van, mennyi energia, milyen tápanyagok, mi mire jó, mit szabad és mit nem... meg kéne tanulni.

2010. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer kétszer megkóstolod szerintem az nem gond. de ki tudja kinél mi a kóstolás? :) én pl nem eszek tésztát , de ha a tésztát kifőzöm a páromnak egy darabot megkóstolok. ettől nem hízok :)de láttam már olyat is aki kóstolás címén megevett majdnem egy fél adag kaját :D
2010. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: kicsit sem unatkozom, ahogy te se unatkoznál, ha lenne családod. Ha meg nem érted a kóstolás jelentését, ne okoskodj. Ismét egy unatkozó testépítő tudor.
2010. febr. 17. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a kérdező unatkozó háziasszony lenne. Nem csak szimpla háziasszonyok szoktak főzni (bár te, kedves első válaszoló nyilván nem tudom, mi az a főzés -ha tudnád, akkor nem így írnál a kóstolgatásról). És ha valaki főz, az még nem jelenti azt, hogy nincs mivel eltöltse a napját.

Szóval, szerintem bőven elég 2-szer belekóstolni az ételbe: egyszer menet közben, no és a legvégén, mielőtt elzárod a tűzhelyet/sütőt. Csak éppenhogy érintsd a nyelveddel az ételt, így is érezni fogod, hogy jó-e vagy kell-e még bele valami. És az így bevitt kalória mennyisége elenyésző, nem fog hátráltatni a diétádban.

2010. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a HASZNOS válaszokat:)
2010. febr. 17. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
14.02-eske! Nem kell mindenhol engem kommentálni ám! Elég ha a kérdésre válaszolsz! Látom már van életcélod, az én hozzászólásaimat kommenteled :D
2010. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!