Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt tudnék fogyni...

2 hónap alatt tudnék fogyni 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Holnap kezdeném és május 30.áig csinálnám.

reggeli:natúr joghurt zabpehellyeb

tízórai:2 szelet puffasztott rízs vékony sonkával

ebéd:valamien főtt kaja,vagy csirke,vagy főzelék

uzsi/vacsora:gyümölcs vagy puffasztott rízz

minden nap napi 8 perc has,+13perc csípő és 1 óra futás

szerintetek mennyi idő után látszódna? lemenne az a 10 kg addigra ameddigre szeretném?

176/70kg L

előre is köszönöm!


2015. márc. 26. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodom, mi lehet május 30.-án :D


Mindegy, a léye,g hogy lemehet bár ez kicsit töb bmint heti eg ykiló de nem vészes, szerintem vedd fle a kalóriaszámlálást a sportok mellé, a kaloriabazis.hu -n lehet ilyen kajanaplót is vezetni, nekem az nagyon jó volt, anno.


Minden nap 8 perc hastól a harmadik napon besz*rsz...vegyél közé far+láb napokat,(az is egy szexi izomcsoport) az izomnak regenerálódnia is kell néha.


Elolvasva ezt az étrendet bevlalom eg yhétig nem bírnám, felkopna az állam....vedd hozzá, hogy egy óra futáshoz azért kell valami energia...de amúgy egészséges étrend, jól hangzik

Zsíradék helyett ki lehet próbálni a kókuszolajat, ami ugye rögtön hasznosuló energia, és nem rakja el a szervezet tartalékba, ha lemozgod...


egyébként ne a 10 kg-t tűzd ki célnak, mert ha ilyen durván erősítes, akkor nem csak a zsírod megy le, hanem az izmod is gyarapodik, ami szép, de súlyos, szóval lehet hogy nagyon formás leszel, de mondjuk csak 5 kilót fogysz...Viszont mivle az emberek nem fognak az utcán mérlegre állítani, szerintem az egy teljesne pozitív eredmény

2015. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!nagyon szépen köszönöm a hsszú választ és a biztatást:)

Amúgy júnus elsején megyünk nyaralni törökországba és addigra szeretnék ledobni jó pár kg-ot,csak azért írtam..:) :)

2015. márc. 26. 15:33
 3/5 anonim válasza:

szia,


tök jó az étrend amit összeállítottál, és egyetértek az első hozzászólóval, ezt valószínüleg én sem bírnám csinálni:O en nem olyan régen a meizitangot kezdtem szedni, mert mindig visszajöttek a a kilók, már 8 kilótól megszabadultam:)) neked kitartást ehhez.

2015. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mehetne egy étkezésre zsírszegény joghurt/kefír,cottage sajt.A sok puffasztott rizs helyett,az elég napi 1*.Amúgy sikerülhet simán. ;)
2015. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is az mzt-t szedem:))))
2015. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!