Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás vagyok? :' (

Anorexiás vagyok? :' (

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek! Kövérnek látom magam, de mindenki azt mondja hogy vékony vagyok. Elkezdtem egy kalória szegény diétát, ma 200 kalóriát ettem és tele vagyok (teljesen komoly!!!). És a diéta ellenére (3 napja csinálom, és 400-500 kcalt ettem tegnap + tegnap előtt, kövér vagyok. Legalábbis így látom. Anorexiás vagyok? Segítsetek kérlek!!

16/l

161 cm 57 kg



2015. márc. 26. 18:41
 1/8 anonim válasza:
kép az alakodról?
2015. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az:DDDD en 162 cm es 47 kg vagyok, megse vagyok az.
2015. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Marmint anorexias
2015. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

? 3 naja dietazol es csodalkozol, h meg mindig kover vagy? ???


Az anorexia nervosa mentalis betegseg, nezz utana (Google, Wikipedia). Nem a sulytol fugg.


En 170, 48kg vagyok, visszaeso anorexias de egy honapja meg 55 voltam, akkor is anorexias voltam hiaba nem latszott rajtam, hiszen eloszor belul kezdodik.


Testkepzavarod az tuti van, ami nagyon gyakori mostansag sajnos.

2015. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az anorexia az nem súlytól függ. Helytelenül ráaggatják az "anorexiás" kifejezést valakire, csak mert vékony. De az anorexia az testképzavar, a fejben van a hiba.


A magasságodhoz az 57 kg teljesen jó. De azt elárulom neked, hogy ha tartósan ilyen keveset eszel, két dolog történhet: vagy lefogsz, de nem zsírból fogsz fogyni hanem izomból (szívizomból is akár, ami életveszélyes), vagy a tested bepánikol és olyan falásrohamok jönnek majd rád, hogy hízni fogsz, akár még sokat is.


A testképzavar nem jó dolog, szerintem segítséget kellene kérned, hogy leküzdhesd. De sportolni mindenképp kezdj el, formáld az alakod.

2015. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az a testképzavar? Valaki elnézést tudná magyarázni nagyjabol? Köszi
2015. márc. 27. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Testkepzavar az, ha hiaba vagy 30 kilo, 100-nak erzed magad es hiaba latod a tukorben a csontjaid, hajasnak latod magad.

Kb ez, de a Wikipedia reszletesebben leirja.

2015. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most nem vagy az, de ha továbbra is ilyen keveset ehetsz akkor van rá esély... Emellett leépíted az izmaidat, fáradtabb leszel. Ez így nagyon egészségtelen. Ha mindenképp fogyni akarsz akkor sportolj többet!
2015. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!