Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Augusztusig hogyan fogyhatok...

Augusztusig hogyan fogyhatok 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
72 kg vagyok és 160 cm. Szeretnék legalább 10 kg-ot fogyni. Milyen kajákat egyek és hogyan tornázzak? Egyáltalán szerintetek le lehet annyi idő alatt fogyni?

2015. márc. 27. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nekem leginkább a csípőmön meg a seggemen van felesleg meg talán kicsi a karomon, de ott nem sok.
2015. márc. 27. 22:50
 2/4 anonim válasza:
10 kg-ot egy hónap alatt is lehet fogyni, ha egy kicsit odafigyelsz a szénhidrátbevitelre.
2015. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, le lehet. (Igaz, egy hónap alatt is, bár a lassabb ütemű fogyás egészségesebb.) Szerintem ha most elkezded, egy nem túl radikális diétával is lefogyhatsz ennyit 3 hónap alatt, azaz júliusra.

Én pont olyan paraméterekkel "indultam", mint te, és most tartok -9 kg-nál úgy, hogy nem változtattam drasztikusn az életmódomon, és "4-6 hetes szakaszonként" fogyókúrázom. (A 3. szakasz 1. heténél járok.) Hetente 0,4 - 0,7 kg a fogyásom. (Amikor észreveszem, hogy lassul a fogyás üteme, beiktatok két-három hetet, amikor csak súlytartásra törekszem, és utána "újult lendülettel futok neki"


Hogy neked mi válik majd be, neked kell kitapasztalnod. Én

- szinte teljesen lemondtam a pékáruról (legfeljebb napi egy szelet Graham kenyér, az sem mindig)

- naponta max. 50 kalória édesség (nagyon max 100, ha "nagyon" elszalad velem a ló) - édesszájú vagyok, erről nem akartam lemondani, viszont nagyon hasznosnak találom, hogy megtanultam az édességet mértékkel enni és beosztani

- több zöldség, gyümölcs (nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, a gyümölcs teljesen tilos, persze meg kell válogatni, milyen gyümölcs legyen)

- ebédre "rendes" ételek (amiket amúgy is ettem), csak kisebb adagban (de ha már eszek valami, az legyen olyan, amit szeretek

- heti családi összejövetelkor nem tolom el a házi süteményt (ezt nevezhetjük csalónapnak), de az aznapi többi étkezésnél igyekszem kompenzálni

Sajnos a mozgást nagyon nehezemre esett beiktatni (1-szer 1, 1-szer 2 hétig csináltam heti 5-ször 20 perces intervallumos edzést), a fogyás ütemén nem változtatott, ezzel várok addig, amíg elérem a kívánt súlyt, és akkor az alakformálás lesz terítéken.

Nem nézem az órát, eszem, ha éhes vagyok. Nem számolom a kalóriákat - legfeljebb az "üreseket" (nagyjából úgyis tudom, miben mennyi van)

2015. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem sikerül :)
2015. márc. 30. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!