Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tokeletes test. Megeri neki...

Tokeletes test. Megeri neki ez az erofeszites?

Figyelt kérdés
Noverem iszonyat haklis a kajara. Reggelire csak feherjeport eszik zabpehllyel evek ota. Azon felul csak zoldseg, csirkemell, rizs stb. Minden nap ezoterem. Csaladi sutogeteseken, vagy bogracsozasnal 1% eselye van, hogy eszik belole, inkabb suti maganak a natur csirkemellfilet. A szulinapi tortajabol 2 villanyit evett joindulatbol. Nem az, iszonyat jo teste van, komolyan, ha nem eloben latnam, azt hinnem photoshop. De igy csomo mindenbol kimarad. Pl. nagynehezen beleharapott egy lanosba, amit en sutottem, evett par falatot, majd rakezdett, hogy de faj a gyomra. Szal ez a kaja koruli finnyaskodasa kicsinal. Pl. ma csinaltam gyumolcssalit, kerdeztem ker e. Nem kert, erre valoszinuleg reflexbol felhorrkantottam, es kerdoen neztem ra, mire ennyit mondott, hogy kisebb s..gem lenne, ha nem banant zabalnek.
2015. márc. 28. 01:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi kell. Nekem mondjuk jobban bejönnek a nagyobb seggű csajok, nővéred valószínűleg nem is tetszene. De lehet, azok, akiknek ő tetszeni akar, ezt várják el.
2015. márc. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ratapintottal valamire. Allandoan hangsulyozza, ha szob ozzuk, hogy o csak maga miatt csinalja, es en azert nezek ki ugy ahogy, es nem jon ossze a dietam mert en a pasiknak akarok tetszeni...
2015. márc. 28. 02:02
 3/14 anonim válasza:
azt hiszi egészségesen él így pedig ez rohadtul nem az :S
2015. márc. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Középút inkább , ez így fa**ság.
2015. márc. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem érné meg, nem csinálná, ugye? Most komolyan megvetően kell beszélni valakiről, csak mert annak van akaratereje és nem eszik semmi hízlalót? Miből marad ki, a narancsbőrből, a kevés önbizalomból, a vásárlás közbeni "nem áll jól semmi" összezuhanásokból? Hát majd az idő eldönti, hogy kinek van igaza, de azért durva, hogy családon belül egymás étkezési szokásain gúnyolódtok.
2015. márc. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Rettentően fontos az, hogy a mai kor embere tudjon nemet mondani a feldolgozott, finomított élelmiszerekre, és naponta végezzen olyan fizikai munkát, mely nem megterhelő. Sajnos az a tapasztalatom, hogy az ezek az emberek, akiknek van némi akaraterejük, sokkal egészségesebbek (az életmód miatt), mégis ők fizetik a lusta, kövér és folyton betegeskedő emberek orvosi ellátását, akik ráadásul még bosszankodnak is.
2015. márc. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Számára ez megéri. Ez a fontos, ez van.

Nem kell kiakadni azon, hogy mit eszik. Ő meg biztos arra akad ki, hogy te mit eszel. És azért piszkál azzal, hogy "nem néznél ki így", mert te is piszkálod őt.

Ő ezt az életmódot választotta, így kell elfogadni. Az ő teste, azt csinál vele, amit akar. Biztos vagyok benne, hogy tudja miből marad ki és ki is akar belőle maradni.

Az persze más kérdés, hogy nagy általánosságban a társadalom hogyan reagál az ilyen nőkre. De ez meg az ő baja, sőt szerintem tudja is kezelni.

Szóval hagyd békén és ennyi.

2015. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért jó beleszólni mások étkezési szokásába?


Neki nem a lángosevés az életmegváltó élmény, ezt el tudod képzelni? :D


Szerintem fura divatfitneszcica a nővéred (nem fogom lehülyézni) idétlen divat ez a csirkemell evés, amikor sokkal finomabb húsok vannak, amik táplálóbbak és egészségesebbek. A zsírszegény étrend még egészségtelen is, de baromira az ő dolga. Én is néznék, ha valaki beleszólna az étkezésembe :D Olyan szinten magánügy..

2015. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem fitneszcica, vagyis nem ertem mit ertesz rajta. Finteszversenyzo, az igaz, de nem az a picsogos csaj. Tok eros meg minden. Amugy mondtam neki en is hogy hus az hus. Mondta, h a csirkmell szinizom, az a legtisztabb fehejeforras, amibol neki sokat kell ennie. Hat mindegy akkor :( gyerekkorunkban tok jokat ettunk egyutt.
2015. márc. 28. 09:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy külön divatcsoport a csirkemellevő.. nemtől függetlenül. Lövésük sincs igazából a fehérjékről, milyen fehérjék vannak miért jók, mennyit kellene enni.. csak amit a fitnesz oldalakon láttak, az építi fel az izomzatot. Na az ő világuk viszonylag egyszer, de mindegy.


Szerintem tudtok mást is együtt csinálni.


Vagy szórakozásból lepd meg olyan kajával amit ő is eszik. Csinálj neki valami finom csirkemelles ételt, valami ízletes salátával. A csirkemellnél az a jó, ha óvatosan sütöd és nem szárad ki. Legyen hozzá zsiradék, jó fűszerek és valami jó zöldségköret. Zöldségekkel is sokat lehet konyhatechnológiázni. Sütőtök, édesburgonya ilyeneket is el lehet készíteni párolva, sütve, fűszeres krémnek.. jó dolgokat össze lehet hozni.


De kiröhögném nővéredet ha nem enne az én csülkös körömpörköltemből. Igazából jót tenne neki a kollagén és az eltérő aminosavprofil. Ezért kellene belsőségeket is enni, más húsokat, meg ilyen körmös dolgokat. Halakat stb. nem csak egyféle húst. Túlértékelik a fehérjeszükséglet mennyiségét (hiába eszik sok csöcsöt egy nő, úgysem épül be annyi a szervezetébe csak terheli a máját a lebontással, méregtelenítéssel) miközben a fehérjék minőségére, változatos aminosav és tápanyagprofilra lehetne figyelni, ha már valaki olyan 'tudatosan étkezik' :D

2015. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!