Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tokeletes test. Megeri neki...

Tokeletes test. Megeri neki ez az erofeszites?

Figyelt kérdés
Noverem iszonyat haklis a kajara. Reggelire csak feherjeport eszik zabpehllyel evek ota. Azon felul csak zoldseg, csirkemell, rizs stb. Minden nap ezoterem. Csaladi sutogeteseken, vagy bogracsozasnal 1% eselye van, hogy eszik belole, inkabb suti maganak a natur csirkemellfilet. A szulinapi tortajabol 2 villanyit evett joindulatbol. Nem az, iszonyat jo teste van, komolyan, ha nem eloben latnam, azt hinnem photoshop. De igy csomo mindenbol kimarad. Pl. nagynehezen beleharapott egy lanosba, amit en sutottem, evett par falatot, majd rakezdett, hogy de faj a gyomra. Szal ez a kaja koruli finnyaskodasa kicsinal. Pl. ma csinaltam gyumolcssalit, kerdeztem ker e. Nem kert, erre valoszinuleg reflexbol felhorrkantottam, es kerdoen neztem ra, mire ennyit mondott, hogy kisebb s..gem lenne, ha nem banant zabalnek.
2015. márc. 28. 01:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fitneszversenyző? - Tehát a speciális tevékenysége / céljai miatt speciális a gondolkodásmódja és speciális tápanyagbevételt igényel. Nincs több kérdésem.

Egyikőtöknek sem kellene a másik alkatára / étkezési szokásira megjegyzést tennie. Magánügy.

2015. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Eszik halat is, meg ritkan marhat is, de annak se akarmelyik reszet. A csulkos kormodet en is visszautasitanam :/ nem hangzik tul gusztusosan. Ne erts felre nem megbantani akarlak. Utolso, igen az. :( Mindenestre koszonom a valaszodat.
2015. márc. 28. 09:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnotok nem finnyásnak lenni O:)


Aki leteszi a voksát a húsevés mellett, az nem igazán jó ha azt mondja, hogy egy állatnak csak bizonyos részét eszi meg, ez elvi kérdés. Aki finnyás az legyen vega szerintem :)


De amúgy táplálkozás élettani hatásokról van itt szó a gasztronómián kívül kérem szépen! :)


Egyébként finnyás húsevő voltam én is 18 éves koromig, sőt pacalt szerintem még később ettem. De akkor már tudatosan, finnyásságot legyőzve.


Aztán én még később lehetek vega, mert bakker.. egyre kevésbé értek egyet a húsevéssel, de még nem igazán tisztult ez le nálam. Na mindenkinek jó étvágyat akinél már fő az ebéd (aki nyersen szereti annak is :D

2015. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez mitol erofeszites? Te is minden nap eszel, meg o is, csak mast. Nehez lehet elkepzelni, de valakinek nem abbol all a boldogsaga h jol bezabal, hanem a taplalkozas csak egy eszkoz a celjai eleresehez, raadasul fenyevekkel egeszsegesebb mint a langos meg a tortra. Biztos nehez bevallanod h irigykedsz a testere, de ezen tul kene tenni magad ahelyett h megprobalod lehuzni.
2015. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!