Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék fogyni, de...

Nagyon szeretnék fogyni, de fogalmam sincs hogy kezdjek neki? Ez így nem mehet tovább.19L

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok 80 kg.


A ruha jobbára ápol és eltakar de rá kell jönnöm ez így nem mehet tovább. Nem érzem jól magam a bőrömben és megint jön a nyár. Nem akarom, hogy így teljen el, hogy feszélyezve érezzem magam ahányszor lengébb ruhát kell felvennem, pláne ha bikinit.


Nagyon szeretnék változtatni, de eddig ahányszor belekezdtem annyiszor megbukott. Nem tudom felállítani a rendszerességet. Főleg az étkezésben.


Segítene nekem valaki? Néhány jó tanács? Nagyon nagy szükségem volna rá!



2015. ápr. 2. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én minden sulis és munkás napon eszek 2db teljes kiörlésű pekarut. (3-4napot dolgozom és 4 nap suli. Igen,ez így 8,egyik nap suli után is megyek.)

Nem vettem észre, hogy emiatt ne fogynek. Persze kinek mi.

Én azt mondom,ha el tudod hagyni és tudod helyettesíteni,úgy, hogy jól is lakj,akkor tedd azt,de ha nem megy,szerintem téged sem fog akadályozni a fogyasban, ha a többi étkezés rendben van. :)

176/80kg, 89ről indultam. :)

2015. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Utána olvastam kicsit még és elvileg azért jobb a teljes kiőrlésű, mert lassan felszívódó szénhidrát forrás, szemben a fehér lisztes péktermékekkel amik gyorsan szívódnak fel.

Ezért mértékkel de fogyasztható diéta alatt is, ha nincs jobb lehetőség. Ami meglepett hogy elvileg a pufirízs is gyorsan felszívódó és ezért nem ajánlott diéta alatt. Kár, mert talán az az egyik legolcsóbban beszerezhető. :/

2015. ápr. 3. 13:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Annak is olvass utána, hogy az a lassabb felszívódás a gyakorlatban mit jelent. Hogy miért hazugság..
2015. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!