Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék fogyni, de...

Nagyon szeretnék fogyni, de fogalmam sincs hogy kezdjek neki? Ez így nem mehet tovább.19L

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok 80 kg.


A ruha jobbára ápol és eltakar de rá kell jönnöm ez így nem mehet tovább. Nem érzem jól magam a bőrömben és megint jön a nyár. Nem akarom, hogy így teljen el, hogy feszélyezve érezzem magam ahányszor lengébb ruhát kell felvennem, pláne ha bikinit.


Nagyon szeretnék változtatni, de eddig ahányszor belekezdtem annyiszor megbukott. Nem tudom felállítani a rendszerességet. Főleg az étkezésben.


Segítene nekem valaki? Néhány jó tanács? Nagyon nagy szükségem volna rá!



2015. ápr. 2. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utána a táplálkozásnak, különböző ételfélék és tápanyagok élettani hatásainak.


Én zöldség+húsevés párti vagyok, szerintem ez a legjobb a hormonrendszerünknek, általános egészségünknek. A húsok zsírt és belsőséget is jelenetnek.


Jó sok zöldséges ételt nyersen, párolva kókuszzsírral, valami finom hús mellé :)

Tojás, hal.. nem is kell más az egészséghez :)

2015. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Utána fogok nézni...


Azt tudom hogy a péktermékeket jó volna száműzni, viszont akkor mivel tudom pótolni?

Vagy azért mondjuk teljes kiőrlési/ magvas termékeket ehetek? persze mértékkel.

2015. ápr. 2. 10:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Én semmi különbséget nem látok búza és teljes kiőrlésű búza között.


Süss zeller csíkokat, csípősen, bacon kockákkal, hagymával! Ott a zöldség, nem kell mellé semmi :)

2015. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem. :)


Még egy olyan kérdésem volna, hogy például suliba, milyen ételt vihetnék napközbe magammal ami a különféle szendvicseket kiváltja? Mert azért ennem ott is kell. Próbálkoztam gyümölcsökkel de azzal elég nehéz kibírni és végig koncentrálni 8-9 órát.:/

2015. ápr. 2. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Pölö itt erről beszélnek


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__paleo-dieta__67043..


Én kolbászt vittem suliba salátával, nyers zöldségekkel.

2015. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Reggeli.. Ehhez nem kell egyéb csak búzapehely vagy műzlikeverék joghurt vagy kefir esetleg gyümölcs hozzá.. kedvedre variálhatod.. meg uzsinak puffasztott rizst margarinnal sonkával, vagy körözöttel vagy amivel akarod.. akár egy szendvics.. :))
2015. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Minden segítség jól jön. A sportot megoldom, futni mozogni szeretek. De ez az étkezés az ördögöm. Összefogom gyűjteni hogy mik a lehetőségek és akkor talán abból válogatva könnyebb lesz fenntartani ... :) Köszönöm még egyszer!
2015. ápr. 2. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk a búza és a tejtermékek pont az elhízásjárvány okai.
2015. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdező!


Pontosan nem tudom mennyit szeretnèl leadni, de nyílván a tükör előtti látványkèp alapján fogsz majd dönteni.

Szerintem olyan 58-63kg között lenne egy átlagos alakod (persze csinos) s ha az alá mèsz akkor a vèkony alkatú (szintèn csinos) lányok közè fogsz tartozni.

Javaslataim, tippeim:

*Lőj be egy kb 1200kcal/nap ètrendet ès mozogj (sport) minimum egy órát intenzíven.

Minta ètrend:

-Reggeli : 1 db (100-150gr) banán, 1 db pászka/pufi rizs/abonett

-Tízórai: valamilyen párolt zöldsègfèle (itt mèg javaslom a nagyobb cukortartalmúak fogyasztását is pl:rèpa)

-Ebèd: sertès sonka 5dkg, zellerrel vagy brokkolival bármilyen zöldsèggel

- Uzsi: 5dkg sonka+uborka+hagyma (nekem ez a variáció a kedvencem)

-Vacsi: hal/csirke salátával


Ezzel tuti olvadnak majd rólad a kilók, ugyanakkor feszes is leszel a sportnak köszönhetően.

Súlyzós edzèst felejtsd el...kardió legyen.

2015. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. ápr. 2. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!