Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 66 kilorol, nyar kozepere...

66 kilorol, nyar kozepere letudok fogyni 48-48re?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok, es voltam mar 49 kg csak meghiztam.

Ez kb 20 kg

Annyi lemegy napi 400-500 kcal-val?

Nem akarok tobbet enni, es nem is tudtok errol meggyozni ugyhogy oktatast nem kernek

Csak hogy lemegy-e :)

19/L


2015. ápr. 3. 13:20
 1/4 anonim válasza:
le menni talán le fog, de vissza is fog jönni, legalábbis ez a gyanúm. mert lehet, hogy nyárig tudod tartani a 400-500 kcal, és le is fogysz, de ha utána hirtelen megnő ez a mennyiség, akkor jön a jojo effekt, és vissza fogsz hízni. nem oktatás volt, csak én ezt gondolom erről:) de persze, lefogyhatsz! hajrá
2015. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinte már nem, már csak 3-4 hónap van addig, az kevés, szerintem jó ha lefogysz 56-ra addig. De miért kérdezed, ha nem sikerülne csak 56 kg-ig, akkor bele sem kezdesz?
2015. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Júliusig 4 hónap van, ha fogyod a havi 4kg-ot ,akkor leszel 50kg, ha már ma nekiállsz.

És nem kell ehhez 4-500at enni, bőven ehetsz 1500at is,csak nem mindegy mit,meg nem árt, ha heti 2-3x minimum mozogsz is mellé.

2015. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ennyit ettem és simán le fog jönni. A jojo miatt meg nem kell aggódni. Ha normálisan eszel utána és nem zabálsz akkor nem fog visszajönni, ez tapasztalat.

Viszont hozzátenném, hogy szerintem a 48 kg nagyon kevés, legalább 54 kg kell ahhoz, hogy maradjon valami nőies formád. Én 168 cm vagyok és 56-58-ra lőttem be magam, aminél még van alakom, van mellem meg fenekem. Ez a strandon sem utolsó szempont. Én is voltam 48 kg és így utólag nézve a képeket gusztustalan volt. Bár te tudod, nem szólok bele.

2015. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!