Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók/kövér emberek!...

Fogyókúrázók/kövér emberek! Van valakinek kedve fogyni MINDEN ÁRON?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok kövér, de elég telt vagyok. Le akarok fogyni teljesen, úgy, hogy tiszta csontos legyek. Bármilyen tablettát bevennék, csak működjön. Mindig zabálok, ezért olyat szeretnék, ami a felszívódást gátolja meg, nem az éhség miatt eszek, nem hiszek az étvágycsökkentőkben. Kezeltek már bulimiával és anorexiával is, ezeket már nem "vállalnám be" még egyszer.

Kérlek segítsetek!

Olyan fiatal lányok/nők levelét várom, akiknek az életük az evés, kényszerevők és a tükör előtt sírnak a kövér testük miatt, és ahelyett, hogy egészségesen ennének és sportolnának, inkább megesznek még egy tábla csokoládét.

Utálom a sportokat és az egészséges kajákat, tablettákkal, porokkal stb. fogynék.


Aki szeretne egy hasonló problémájú barátnőt, kérem küldjön egy privátot. Köszönöm előre is! :)

UI.: Akik kritizálni szeretnék ezt az életmódot, légy szíves ne tegyék, egyszer élünk, magánügy.



2015. ápr. 20. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is kényszerevő vagyok. Épen ezért csak úgy tudok fogyni ha annyit eszek amitől még éppen nem ájulok el. Ha megennék 1500 kalóriát abba tuti belecsempésznél valami nasit, mert nem bírnám ki. Így, hogy alig eszek viszont sajnálom rá a kalóriákat.

Tudom, hogy egészségtelen. Talán egyszer sikerül megváltoznom, de most jó nekem így.

2015. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan bonyi. Nálam úgy működik, hogy csak egészséges dolgokat tartok itthon. Ha valami nem olyat kapok, pl. szüleimtől, tovább ajándékozom. Ha rámjön a zabálhatnék, aszalt barackból, szilvából, magvakból csemegézek. Kb.ugyan ott vagyok kalória szerint, de legalább rostot is bevittem. Még mindig jobb, mintha chipset, csokit ennék.

Vagy zöldséget rágok. Tulajdonképpen csak azt kell megváltoztatni, hogy miből zabálsz be.

14 évesen pont ilyen voltam én is.

Milyenek a paramétereid?

2015. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!