Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Majdnem minden reggel péksütem...

Majdnem minden reggel péksütemény nagyon hízlal?

Figyelt kérdés
Ha minden második nap péksüteményt eszek reggelire, de utána már nem eszek - vagy csak egy keveset - cukros, szénhidrátos dolgokat az sokat ront a diétámon? Rengeteget iszok, teázok, vacsorára salátát eszek. Max 4 kilót szeretnék leadni. (Minden második nap mozgok). Tudom hogy a péksütemények egyáltalán nem diétásak, sőt, hízlalnak, de reggel iskolába menet útba esik egy pékség és eddig mindig ott vettem a reggelimet, szeretném most is. És mert nem akarok felkelni korábban hogy szendvicset csináljak magamnak. :D
2015. ápr. 26. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Így eszel, s zsíros vagy? -> akkor neked nagyon hizlal.


Így eszel s vékony vagy? Akkor a pontos válasz az, hogy neked jelenleg nem számít hizlalónak.


A szendvics is péksütemény (búza)

2015. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha tényleg fogyni szeretnél akkor hagyj fel minden ilyen szénhidrátos gluténes dologgal. lehet hogy azt gondolod, reggel, hogy milyen finom de ha 1 hónap múlva a poci még ott marad.
2015. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet vele fogyni s kisebb baj, ha csak reggel eszed, mintha egész nap, persze sokkal jobb lenne elhagyni. De ha erre nem vagy hajlandó, mi úgysem fogunk lebeszélni róla... Pusztán a fogyást nehezítheti, de nem akadályozhatja meg, ha nem eszel sokat.
2015. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez már igencsak cukorfüggőség szagú történet.
2015. ápr. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!