Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyna egy ember egy...

Mennyit fogyna egy ember egy hét alatt aki csak ennyit eszik?

Figyelt kérdés
Reggel egy almát és este normális vacsora.

2015. ápr. 28. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy normális vacsora? Az almareggeli után én semmit nem neveznék normálisnak, ami 2000 kcal alatt van... :D De tényleg nem mond sokat az, hogy "normális vacsora".

Az összetétel se mindegy. Ha baracklekváros durumtésztát eszel, akkor úgy kb. kimaxolod az izombontást, ami elég rossz ötlet, ha legalább akkor fehérjét eszel, az már jobb.


A fogyást én 0-2 kg-ra tippelem, de természetesen lehet más is, vannak, akik rengeteg vizet veszítenek koplaláskor a glikogénraktárak miatt s mással is lehet dehidratálni a testet. Ezt megint nem ajánlom.


Zsírból már 2 kiló sem lenne köznapi eredmény, sokat is kéne hozzá mozogni s vigyázni az izmokra.

2015. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké lehet, hogy rossz kategóriába tettem itt nem annyira a fogyás akarata a lényeg hanem inkább a félelem ettől :D

Azért kérdeztem meg mert mostanába ennél többre időm sincsen meg más se.

Normális vacsi az egy akármilyen mittudomén csirkecomb rizzsel. Pont...nem értek az ilyen kalória/fehérje/víz cuccokhoz.

2015. ápr. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!