Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-10 kilót kellene fogynom,4...

5-10 kilót kellene fogynom,4 hónap alatt. Segítséget várnék?

Figyelt kérdés
Edzésterv, diéta, minden érdekel, ami bevált. Köszi

2015. máj. 4. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a kaloriabazis.hu vált be. Az rávezetett arra, hogy az ételeim aránya volt rossz, sokkal kevesebb fehérjét ettem a kelleténél. Illetve, ha többet eszem, akkor mozognom is kell. Nagyon jó, hatásos és összetett segítség.
2015. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

január 1-n kezdtem bele a diétába, pontosan életmódváltásba. 78 kilóról indultam a 162 centimhez, még novemberben. akkor döntöttem el hogy lemondok a chipsről, csokiról, gyorskajákról. jött a karácsony, és végül január 1-n szántam rá magam a váltásra. azóta sem eszem cukrot, fehér lisztet, gyorskajákat, mirelit kajákat, péksütiket, csak magamnak főzök olyan alapanyagokból amiket ismerek, nem beláthatatlan "gyáro" kaja, pedig még csak 16 vagyok :) nem okoz nehézséget a főzés, hamar bele lehet jönni. most 62 kiló vagyok. kicsivel több mint 4 hónap alatt 16 kg.


fogyás szempontjából a kaja a mérvadó, ezt az orvosom is megerősítette, mert én helytelen étrenddel de heti 5-6 edzéssel vártam a csodát ami elmaradt.


napi 4-5 alkalommal eszek. ami jöhet: csirke, pulyka, mindenfajta hal, marhahús, tojás, mindenféle zöldség, túró, light johurtok, görög joghurt, zabpehely, sovány felvágottak, és gyümölcsök.

húsokat wokban vagy sütőzacsiban sok zöldséggel, gyümölcsökből/zöldségekből turmixok és smoothiek, kb napi 1200 kcal-os limit.


edzésnek heti 2x 40 perc gyorsgyaloglást, és 3 alkalommal erőnléti edzést (hasizomgyakorlatok, súlyzózás)


nekem a myfitnesspal segített, ott naplóztam

2015. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!