Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hete kezdtem fogyózni,170 cm vagyok és akkor 64 kg voltam.Most viszont már 1 hete 60 kg vagyok,innen egyszerűen nem akarom mozdulni a mérleg...

1 napi étkezésem:

Reggeli:1 db toast kenyér 1 szelet puly.mellsonkával

Tízórai 1 db Cerbona műzli

Ebéd 5 evőkanál diétás főétel

Uzsonna 1 Cerbona műzli,vagy egy kis natur túrórudi

Vacsora 1 db ripsz-ropsz 1 kis doboz natur joghurttal,esetleg egy üres toast kenyér mellé


Lehet az a baj,hogy már nem érzek éhséget,a szervezetem megszokta és ezért nem fogyok?Csökkentsem tovább a bevitt kalóriát?

Nem sportolok most semmit,tehát nem az izmom nőtt :)

Köszi


2015. máj. 4. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Basszus, ezt hova akarod csökkenteni?


Alig eszel, amit igen, abban alig van fehérje, és tele van szénhidráttal.


Két hét alatt leadtál 4 kg-t, abból látatlanban megmondom, legalább 3 kg izom!


Az egészséges fogyás mértéke max 1 kg/hét!


Ezzel a koplalással elérted azt, hogy az anyagcseréd lelassult, ezért nem fogysz. Gyorsítsd fel!


Egyél rendesen, legalább 1.300 kcalt, de normális kajákat, ne müzlit, meg túró rudit! Diétás főétel meg ne csak 5 evőkanál!


Legyen bőven rost, zöldség, fehérje, és mozogj mellette!

2015. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert egész nap szénhidrátot eszel ami feldobja az inzulinszintedet. Az inzulin zsírt raktároz. Tehát ahelyett, hogy elhasználnád a zsírodat (fogynál) lelassítod az anyagcserédet és raktározás parancsot adsz a testednek. Azt vágod, hogy az ember hús és zöldségevő, nem pedig kenyér-gabona-cukros túrórud - joghurtevő?


Csökkentheted a kalóriabeviteledet, ha elég kevés szemetet eszel, fogyni fogsz (hogy közben mennyi zsír marad rajtad, én nem próbálkoznék ezzel).


De ha tovább csökkented a kalória beviteledet szemét kajával, akkor a végén már semmi hasznos tápanyagbeviteled nem lesz. Nyilván ez nekem nem baj, de Te lehet nem szívesen néznél ki úgy mint egy éhező. Bár ezt én nem tudhatom.

2015. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem,persze,nem akarok csontsovány lenni,Isten ments"'!

Akkor mit cseréljek ki fehérjére?A mennyiségen nem igazán szeretnék változtatni,mert megszoktam már,nem is kívánok többet.Esetleg ha a vacsit kiváltanám 10 dkg csirkemellre paradicsommal,uborkával?

Reggel pedig ennék a toast kenyér mellé egy db főtt tojást?

Olyan szépen fogytam az elején,de nem akarok izmot veszteni.

2015. máj. 4. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Kezdésnek nem rossz...


De az ebéd legyen rendes adag, és a helyedben a tízórait és az uzsonnát is lecserélném másra.

2015. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ember tápláléka hús és zöldségek.


Nem toast kenyér, a pulykénak nincsen melle.

Nem cerbona, nem müzli. Nem diétás 'főétel'. :)

Általában nem is 5 evőkanál, mert annyit egy kiskutya eszik, de hát Te tudod.

Nem cukros rudi, nem ripszropsz és nem joghurt.

2015. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A mennyiségen-ahogy írtam- nem akarok változtatni,mert már megszoktam és borzasztóan megszenvedtem,hogy elég legyen ennyi.

Hiába,a szép testtért meg kell szenvedni.:)

2015. máj. 4. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy kinek mi a szép test. Az enyémet sokan 'szépnek' tartják, de baromira nem szenvedek érte. Pont hogy jobb egészségesen kajálni, rendben van az anyagcserém, alacsony a gyulladásszintem, nincsenek allergiáim (ha tényleg odafigyelek) jó az erőnlétem. Oké, nem vagyok egy testépítő, de ennyi erővel gyúrhatnék is, az sem lenne egy nagy szenvedés, a mozgás jó, csak nekem a súlyzós edzés önmagában kicsit snassz lenne. Aki meg szenved a 'szép testért'? Annak remélem tényleg jó teste van és megfizetik érte, ha már annyira megszenved érte.


De személyes véleményem? Ha valakinek az a küzdelme a jó teste érdekében, hogy a legócskább búzás, tejes kajákat eszi, emiatt nehezen fogy, megbetegszik, igazából tényleg egy küzdelem lesz a fogyása, fizikai egészség megőrzése.. szvsz. az hülye.


(tegyük hozzá, aki másképp gondolkodik mint mi, azt általában hülyének nézzük, ez igazából nem minősíti az embereket, de én igyekeztem kifejteni miért gondolom így. szerintem van benne logika)

2015. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell szenvedi, csak az ostobák koplalnak.
2015. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Alapból nekem sincs bajom az alakommal,úgy gondolom jó testem volt,csak én "vékonyabbat" akarok,kvázi számomra az most a "szép test".Mindig változik az izlésünk,valaki a haját,én most a súlyom változtatom :)

Koplalni,szenvedni meg valóban nem érdemes,én is csak az "átállás" idejére voltam hajlandó.Az meg muszáj volt,mert sokat és sokszor szeretek enni,hál'Istennek nem látszik meg rajtam,de ugye így meg nem lehet fogyni...

Na mind1,a lényeg a fehérje ezek szerint.

Köszi mindenkinek a véleményét!

2015. máj. 4. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem le van lassulva az anyagcseréd, és kicsit túl gyorsan is fogytál.. ha 1 héten át nem ment le semmi, még nem kell amúgy parázni.


egyébként ne müzli/túrórudit/ripsz-ropsz tegye ki egy napi menüd jelentős részét, hanem inkább egyél több fehérjét (husi, tojás) hüvelyeseket, zöldséget, gyümölcsöt..


a mennyiségen nem kell változtatnod, de kb semmi értékes nincs abban, amit leírtál.

2015. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!