Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak diétával, sport nélkül...

Csak diétával, sport nélkül mennyire hatékony a fogyás?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lehet így lefogyni 10 kg-ot, 800 kcal-os diétával?
2010. febr. 24. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hány kiló vagy.. de inkább 1000-1200kcalval probálkoz
2010. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
és mozogni is kéne..
2010. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónap alatt lement a 10kg, én sem sportoltam. 117kg-ról indultam.
2010. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fogyáshoz persze,hogy elég a diéta,de!!!! ha sportolsz is mellette akkor az alakod is formálódni fog,a bőröd is szép marad és tested szép,izmos,tónusos lesz.Szerintem kell a sport is.Mindegy,hogy a lényeg,hogy szeresd és,hogy rendszeresen csináld.)

Sok erőt és kitartást kívánok neked:)))

2010. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy súlyfelesleged van (15 kg felett), valamennyit tudsz így fogyni, de utána megáll a fogyás. Ennél kisebb súlyfeleslegnél muszáj a sport.


Ja, és ha 800 kalórás diétával lefogytál, és aztán többet eszel (pl. 1000-ret, ami még mindig baromi kevés), azonnal hízni kezdesz ismét.

2010. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nagyon jók.

Nekem csak 10 kg-kellene leadnom. Már próbálkoztam korábban a fent említett 1200 max kalóriás diétával és sporttal, de nem hozott eredményt (0 kg mínusz). Ezért kezdtem bele egy szigorúbb diétába. Jelenleg a sportnak anyagi és időbeni korlátai vannak,de nagyon szeretnék járni. Meg próbálom megoldani, hogy beleférjen.

2010. febr. 24. 12:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak.

Ha lefogyok, utána, mit tehetek, hogy ne hízzam vissza?

Időnként ismételjem meg a fogyókúrát?

2010. febr. 24. 12:50
 8/8 maundrel ***** válasza:
nem akarok okoskodni de ha az 1200 kcal-os diétával + sporttal nem fogytál, akkor nem lehet h valamit rosszul csináltál? csak mert ettől -ha jól csinálod - tehát normális szénhidrátot/zsírt és fehérjét viszel be +sportolsz hezi 4*-5*- lehetetlen nem fogyni.
2010. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!