Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 69-ről 50-55...

Hogyan tudnék 69-ről 50-55 kg-ra fogyni? Nagyon megköszönném a válaszotokat =)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy gyorsan szeretnék fogyni, de nem tudom, hogy mit csináljak. Már jó párszor próbáltam de semmi. Olyan kellene, hogy max 2 hónap. Van ilyen?

Amúgy 155 cm vagyok és 13 éves lány. :S

Ha azt mondod, hogy még nem szabad, akkor mit csináljak? Egyszerűen idegesít amikor suliba mérik, hogy ki hány kiló. Mennyi időbe fog még tartani amíg "alakul" a testem? És még egy kérdés, miért nem szabad?

Nem nagyon látszik meg rajtam mert azt mondták, hogy kb 60nak látszok, de engem nagyon idegesít.

Le írom mit eszek :)


Reggeli ami kb. 8:30kor van: 1 szendvics, vagy egy kis pizza, tea.

Ebéd (12:50 körül): Valamilyen főttkaja, de ha olyan van amit nem szeretek akkor 1-2 kenyér, tea vagy víz.

Vacsora (17:00-17:30): Egy szelet kenyér kakaóval vagy teával.


2010. febr. 24. 13:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és mozgok is.
2010. febr. 24. 13:56
 2/12 anonim ***** válasza:

Hagyd ki a vacsit. Ebédre csakis főttkaja, ha tetszik, ha nem. Kenyér: lehetőleg teljes kiőrlésű lisztből. Kakaó abszolút felejtős. A teát mézzel édesítsd. Kerüld a műkajákat!


Ha tovább hízol, menj orvoshoz. A tested még 20 éves korod után is alakulhat..


Mennyit is mozogsz? A buszig való futás és a tesióra lehet, hogy nem elég.


A legfontosabb a lelki része a dolognak. Meg kell értened, hogy minél többet stresszelsz (akár a súlyodon), annál többet szedsz fel. Aludd ki magad rendesen.

2010. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
kenyeret kakaót pizzát sürgősen feljtsd el
2010. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha csak ennyit eszel és hízol, akkor a mozgás az kamu
2010. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a táplálkozási szokásaid horrorisztikusak.

ahhoz, hogy fogyjál, nem kevesebbet kell enni (étkezéseket kihagyni, főleg 13 évesen), hanem naponta 5-6 alkalommal EGÉSZSÉGES ételt enni, és egyszerre nem degeszre enni magad. ettől fog belódulni az anyagcsere.

reggelire pizza... egész nap tésztát eszel, sok zsiradékkal. hol a zöldség, a gyümölcs, a hús, a tejtermék?



nem szabad sem esztelenül fogyózni, sem gyorsan lefogyni. először is, nem jut megfelelő táplálékhoz (vitamin, nyomelem, rost stb.) a szervezeted. másodszor a testedben is negatív változásokat okoz akár rövid időn belül is (depresszió, hangulatingadozás, figyelemkoncentráció, gyomorfájdalom, hosszútávon bőrelváltozások, hajhullás, körömtöredezés, haj fakóvá válása, csontritkulás, epekőképződés, ínysorvadás, szervezet tartalékainak kimerülése, ellenállóképesség megszűnése satsatsat. Na, ezért nem jó az egész.


Inkább mozogj, egyél napjában 5-6 alkalommal kisebb adagokat, sok rostot, sok folyadékot, zöldséget, gyümölcsöt, könnyebb ételeket.

2010. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne akarj gyorsan fogyni mert a böröd bànja meg..én 15 voltam mikor ugyanezt tettem kb 10 kg dobtam le gyorsan gyakorlatilag semmit nem ettem..csak kefirt,parizert magàba 200 felülés naponta stb...nem tanàcsolom mert kinyult a böröd és ha hirtelen fogysz csikos lesz mivel megnyult..Lassan add le..egyél sok gyümölcsöt,zöldséget..kenyér nagyon kevés és ne fehéret..pizzàrol ne is àlmodj ,csokirol se..ehetsz virslit (magàban)joghurtok is jok..korpovit keksz is mehet,és igyàl sokat..és persze tornàzz
2010. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt a pizzát úgy kell elképzelni, hogy kicsi, kevés pizzakrém és sajt. Am köszi a válaszokat.
2010. febr. 24. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:
szal tömény szénhidrát:)
2010. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csirkemellet egyél zöldséggel napi 5ször hajrá!! Első kommentelő neked meg gratulálok, ne vacsorázzon, igazad van..pfff
2010. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

előző: egyetértek veled abban, hogy 13 éves gyereknek azt mondani, hogy hagyjon ki étkezéseket, több, mint felelőtlenség...

a csirkemell éjjel-nappal diétával azért nem tudok azonosulni :)

2010. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!