Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább, ha...

Miért nem fogyok tovább, ha ugyanúgy csinálom a diétám mint előtte?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt 46 kg voltam a 168 centimhez. Akkor jól éreztem magam a bőrömben, amúgy is vékony csontú vagyok és a táncművésznek készülök, szóval pont ideális volt az a súly. Aztán jött egy magánéleti mélypont és tavaly nyárra 58 kg-ra híztam. Az iskolában is szóltak, hogy fogyjak, a környezetemben is mondta mindenki, hogy nem áll jól. Úgyhogy szépen lassan lefogytam 54 kg-ra. Múlt szombaton elkezdtem tojás diétázni, 2 hét alatt 5-7 kg mínuszt ígér... Most hétfőre egyből lejött rólam 2 kg, azóta viszont semmi sem. Pedig csak napi 3-4 tojást és nyers zöldséget-gyümölcsöt eszem. Akkor mi lehet a baj?
2015. máj. 14. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy már így is nagyon vékony vagy, plusz koplalsz is. és 162 c-hez 48 kg-osan is vékony voltam nagyon, 45 kg-osan pedig gebe Te nem vagy ép, hogy csontkollekiókén éezed magad jól, és veszélyezteted emiatt az egészségedet. Menj sürgősen pszicológushoz, mert testképzvar, evési zavar befigyel jócskán.
2015. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 2 hét alatt 5 kilót fogytál, akkor szar az étrended, ennyi a baj.


Persze ha szar étrend miatt megbetegszel és később emiatt nem tudsz normális súlyt, szálkás testet elérni, az már egy következmény lesz.

2015. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne higgy a koplalós diétáknak és ne is csináld őket. A tojás és a zöldség jó, de többet kell enned annál. S az ember nem fogy 2 hét alatt 5 kilót, az se, akinek jelentős feleslege van, Te pedig inkább vékony lehetsz, mint nem.
2015. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Napi 3-4 tojást eszel, de édes vagy. Nekem a reggelimben van 5.


Ne koplalással akarjál fogyni. Ilyen elmebeteg gyökér dolgok a 150 kilós embereknek vannak, hogy elmondhassák ők igazán tettek valami hasznosat. Neked normális étrendre van szükséged.

2015. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem akartam ilyen drasztikus módszerhez folyamodni. Csak felbosszant, hogy ilyen lassan fogyok, mikor egy csomót kellene fogynom. Ráadásul beleéltem magam ebbe a diétába, hogy milyen gyorsan lehet vele fogyni. De ha ilyen ütemben fogyok akkor ebből nem lesz 2 hét alatt 5-7 kg...
2015. máj. 14. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Az halál mindegy, hogy ki mit ígér.


Azt ne mondja valaki, hogy egy vasútállomáson át akart menni 2 vágány között mert a harry potterben azt ígérték hogy ez így megy.. :D

2015. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!